Kategorija: I-a

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 66 ETP (+10 ETP)

Pobeda 2:1 – 44 ETP (+10 ETP)
Poraz 1:2 – 22 ETP (+10 ETP)
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP


Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Srđan Grujičić (S)
13 6
7
444
Darko Bjelogrlić (S) 12 9 3 704
Vladan Aleksić (A1)
12
9 3
704
Dejan Nikolić (A1)
13 5 8 390
Aleksandar Piperski (A1)
13
4 9 302
Bora Maletić (A2)
13 6
7 518
Nikola Đurđević (A2)
13 3 10
280
Dušan Raduk (A2)
13 7 6 552
Saša Ličina (A3)
10 8 2
574
Vlada Tonić (A3)
13
5
8
432
Vitomir Blažić (A3)
12 9
3 672
Marko Pajević (B1) 13 4 9 356
Goran Trobok (B2)
11 8 3 596
Milan Antešić (B3)
12 3
9 344

 
 

Raspored utakmica


PET
19.07. Milan Antešić
VS Bora Maletić
3-6 7-5 6-7    
NED 21.07.
Vlada Tonić VS
Milan Antešić
5-7 6-0 7-6
 
PON 22.07.
Srđan Grujičić
VS
Vlada Tonić
5-7 4-6
 
UTO 23.07. Srdjan Gruičić VS Nikola Đurđević
7-5 5-7 7-6
 
ČET 25.07. Srđan Grujičić VS Darko Bjelogrlić
5-7 6-0 7-6
 
SRE 24.07. Aleksandar Piperski VS Marko Pajević 6-1 6-2
 
PET 26.07.
Bora Maletić
VS
Nikola Đurđević
6-3 6-3
 
NED 28.07. Vlada Tonić VS Marko Pajević 4-6 7-5 6-7
 
UTO 30.07. Aleksandar Piperski VS Nikola Đurđević 6-1 0-6 6-7
 
UTO 30.07. Saša Ličina VS Dejan Nikolić 6-3 6-4
 
SRE 31.07. Marko Pajević VS Nikola Đurđević 6-7 6-4 6-7
 
ČET 01.08. Aleksandar Piperski VS Srđan Grujičić 0-6 4-6
 
PET 02.08. Nikola Đurđević VS Saša Ličina 6-7 0-6
 
PET 02.08.
Milan Antešić VS Dejan Nikolić 3-6 4-6
 
PET 02.08. Dušan Raduk VS Marko Pajević
7-5 6-4
 
NED 04.08. Milan Antešić VS Aleksandar Piperski 6-1 4-6 6-7
 
NED 04.08. Dejan Nikolić VS Marko Pajević 6-0 6-7 6-7
 
PON 05.08. Saša Ličina VS Dušan Raduk 6-7 6-1 7-6
 
UTO 06.08 Vlada Tonić VS Aleksandar Piperski 6-7 6-2 6-7
 
SRE 07.08. Vitomir Blažić VS Nikola Đurđević 6-1 6-3
 
ČET 08.08. Srđan Grujičić VS Milan Antešić 5-7 3-6
 
PET 09.08. Dejan Nikolić VS Darko Bjelogrlić
7-6 6-3
 
SUB 10.08. Saša Ličina VS Branko Jajčanin 6-3 6-3
 
SUB 10.08. Aleksandar Bogdanović VS Marko Pajević 2-6 1-6
 
NED 11.08. Srdjan Grujičić VS Dejan Nikolić 6-0 6-3  
PON 12.08. Dušan Raduk VS Milan Antešić 6-2 4-6 7-6
 
UTO 13.08. Darko Bjelogrlić VS Vlada Tonić 4-6 6-3 7-6
 
UTO 13.08. Saša Ličina VS Aleksandar Bogdanović 6-3 6-2
 
SRE 14.08. Darko Bjelogrlić VS Milan Antešić 6-0 6-4
 
ČET 15.08. Branko Jajčanin VS Saša Piperski 6-7 2-6
 
PET 16.08. Srđan Grujičić VS Marko Pajević 6-2 6-4  
NED 18.08. Saša Ličina VS Srđan Grujičić 6-2 4-6 7-1
 
PON 19.08. Vladan Aleksić VS Aleksandar Piperski 6-2 2-6 7-4
 
PON 19.08. Vitomir Blažić VS  Marko Pajević
3-6 3-6
 
UTO 20.08. Vlada Tonić VS Vladan Aleksić 2-6 2-6
 
SRE 21.08. Vladan Aleksić VS Marko Pajević 7-5 6-3
 
ČET 22.08. Vladan Aleksić VS Dejan Nikolić 6-3 3-6 6-7
 
PET 23.08. Darko Bjelogrlić VS Nikola Đurđević 6-0 3-6 7-5
 
PET 23.08. Saša Ličina VS Vladan Aleksić 1-6 6-7
 
UTO 27.08. Goran Ruvidić VS Vlada Tonić 2-6 5-7
 
SRE 28.08. Saša Ličina VS Aleksandar Piperski 6-4 6-1
 
PET 30.08. Nikola Đurđević VS Vlada Tonić 5-7 4-6
 
PET 30.08. Aleksandar Piperski VS Vitomir Blažić 1-6 1-6
 
PET 30.08. Marko Pajević
VS Milan Antešić 6-1 4-6 6-7
 
SUB 31.08.
Srđan Grujičić
VS
Branko Jajčanin
6-3 7-6
 
UTO 03.09. Vlada Tonić VS Saša Ličina 4-6 1-6
 
UTO 03.09.
Milan Antešić VS Nikola Đurđević 6-4 3-6 7-4
 
UTO 03.09. Darko Bjelogrlić VS Marko Pajević 6-3 6-1
 
SRE 04.09. Goran Trobok VS Aleksandar Piperski 7-6 6-1
 
SRE 04.09. Bora Maletić VS Marko Pajević 6-4 6-7 7-6
 
ČET 05.09. Aleksandar Bogdanović VS Darko Bjelogrlić 6-4 0-6 4-7
 
ČET 05.09.
Vitomir Blažić VS Saša Ličina
7-6 4-6 7-5
 
PET 06.09. Goran Trobok VS Bora Maletić 6-7 6-4 6-7
 
PET 06.09.
Nikola Đurđević
VS
Vladan Aleksić
3-6 3-6
 
NED 08.09. Vladan Aleksić VS Aleksandar Bogdanović 6-4 6-1
 
NED 08.09. Goran Trobok VS Milan Antešić 6-4 2-6 7-6
 
NED 08.09. Goran Ruvidić VS Marko Pajević 7-5 5-7 0-7
 
UTO 10.09. Dušan Raduk VS Aleksandar Piperski 7-5 6-1
 
UTO 10.09. Vladan Aleksić VS Darko Bjelogrlić 6-1 3-6 6-7
 
SRE 11.09. Bora Maletić VS Vladan Aleksić 6-2 2-6 3-7
 
PET 13.09. Milan Antešić VS Vladan Aleksić 1-6 3-6
 
PET 13.09.
Dušan Raduk VS Nikola Đurđević 7-6 6-4
 
PET 13.09. Vitomir Blažić VS Bora Maletić  6-1 6-2
 
NED 15.09. Aleksandar Piperski VS Bora Maletić
6-4 4-6 7-3
 
UTO 17.09. Dušan Raduk VS Vladan Aleksić 7-5 6-1
 
SRE 18.09. Bora Maletić VS Vlada Tonić 5-7 7-4 8-10
 
ČET 19.09. Darko Bjelogrlić VS Vitomir Blažić 6-3 6-4
 
PET 20.09. Srđan Grujičić VS Dušan Raduk 6-2 7-5
 
PET 20.09.
Vitomir Blažić VS Srđan Grujičić 6-3 6-3
 
PET 20.09. Darko Bjelogrlić VS Bora Maletić 6-2 6-4
 
SUB 21.09.
Dejan Nikolić VS Nikola Đurđević
2-6 3-6
 
NED
22.09.
Dušan Raduk VS Vlada Tonić 6-4 6-2
 
NED 22.09. Milan Antešić VS Vitomir Blažić 0-6 2-6
 
NED 22.09. Goran Trobok VS Vladan Aleksić 4-6 3-6
 
NED 22.09.
Bora Maletić VS Srđan Grujičić 6-4 6-4
 
PON 23.09. Goran Trobok VS Nikola Đurđević 7-6 6-1
 
UTO 24.09. Vlada Tonić VS Vitomir Blažić 0-6 1-6
 
SRE 25.09.
Vitomir Blažić VS Dušan Raduk
6-3 2-6 7-6
 
ČET 26.09. Darko Bjelogrlić VS Aleksandar Piperski 7-5 6-2
 
ČET 26.09. Vlada Tonić
VS Goran Trobok 3-6 4-6
 
PET
27.09.
Bora Maletić VS Dušan Raduk
3-6 6-3 6-7
 
PET 27.09. Vitomir Blažić VS Goran Trobok 6-2 4-6 6-7
 
PET 27.09. Dejan Nikolić VS Vitomir Blažić
2-6 2-6
 
SUB 28.09. Dejan Nikolić VS  Bora Maletić
5-7 4-6
 
SUB 28.09. Srdjan Gruičić VS Vladan Aleksić 3-6 1-6
 
NED 29.09. Srdjan Gruičić VS Goran Trobok 4-6 6-7
 
ČET 03.10. Saša Ličina VS Marko Pajević 6-3 6-2
 
PET 04.10. Dejan Nikolić VS Dušan Raduk 6-3 6-4
 
SUB 05.10. Dejan Nikolić VS Vlada Tonić 3-6 2-6
 
UTO 08.10. Darko Bjelogrlić VS Saša Ličina 4-6 6-2 6-7
 
UTO
08.10.
Dušan Raduk
VS Goran Trobok
5-7 2-6
 

Tabela rezultata


vs SRĐ
GRU
DAR
BJE
VLA
ALE
DEJ
NIK
ALE
PIP
BOR
MAL
NIK
ĐUR
DUŠ
RAD
SAŠ
LIČ
VLA
TON
VIT
BLA
MAR
PAJ
GOR
TRO
MIL
ANT
SRĐ
GRU
x 705
567
6 6
3 1
0 3
6 6
0 4
6 6
6 6
4 4
573
757
2 5
6 7
647
261
7 6
5 4
6 6
3 3
2 4
6 6
6 7
4 5
7 6
5 3
 DAR
BJE
567
705
x 634
167
7 6
6 3
5 2
7 6
2 4
6 6
065
637
3 0
6 6
6213
4611
633
467
3 4
6 6
3 1
6 6
  0 4
6 6
VLA
ALE
 
3 1
6 6
167
634
x 367
634
264
627
623
267
3 3
6 6
7 6
5 1
1 6
6 7
2 2
6 6
  5 3
7 6
4 3
6 6
1 3
6 6
DEJ
NIK

6 6
0 3
6 3
7 6
634
367
x 0 0
6 6
7 6
5 4
6 6
2 3
3 4
6 6
6 6
3 4
6 6
3 2
6 6
2 2
077
663
7 6
6 2 
3 4
6 6
 ALE
PIP
6 6
0 4
7 6
5 2
627
264
6 6
0 0
x 463
647
167
603
7 6
5 1
6 6
4 1
665
727
6 6
1 1
1 2
6 6
7 6
6 1
643
167
BOR
MAL

4 4
6 6
6 6
2 4
267
623
5 4
7 6
647
463
x 3 3
6 6
639
367
  7410
57 8
6 6
1 2
476
668
665
747
376
657
NIK
ĐUR
757
573
637
065
6 6
3 3
2 3
6 6
603
167
6 6
3 3
x 7 6
6 4
7 6
6 0
7 6
5 4
6 6
1 3
662
747
7 6
6 1
637
464
DUŠ
RAD

6 7
2 5
6 6
3 0
5 1
7 6
6 6
3 4
5 1
7 6
367
639
6 4
7 6
x 667
714
4 2
6 6
627
364
5 4
7 6
7 6
5 2
263
647
SAŠ
LIČ
261
647
4611
6213
6 7
1 6
3 4
6 6
4 1
6 6
  6 0
7 6
714
667
x 4 1
6 6
747
665
3 2
6 6
  465
627
VLA
TON
5 4
7 6
467
633
6 6
2 2
3 2
6 6
727
665
57 8
7410
5 4
7 6
6 6
4 2
6 6
4 1
x 6 6
0 1
657
473
6 6
3 4
7010
5612
VIT
BLA
3 3
6 6
6 6
3 4
  2 2
6 6
1 1
6 6
1 2
6 6
1 3
6 6
364
627
665
747
0 1
6 6
x 6 6
3 3
267
645
0 2
6 6
MAR
PAJ
6 6
2 4
6 6
3 1
7 6
5 3
663
077
6 6
1 2
668
476
747
662
7 6
6 4
6 6
3 2
473
657
3 3
6 6
x 3 2
6 6
167
646
GOR
TRO
4 5
6 7
  6 6
4 3
6 2
7 6
6 1
7 6
747
665
6 1
7 6
5 2
7 6
  3 4
6 6
645
267
6 6
3 2
x 465
627
MIL
ANT
5 3
7 6
6 6
0 4
6 6
1 3
6 6
3 4
167
643
657
376
464
637
647
263
627
465 
5612
7010
6 6
0 2
646
167
627
465
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije