Kategorija: I-b

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 66 ETP

Pobeda 2:1 – 44 ETP
Poraz 1:2 – 22 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP


Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Srđan Srzić (B3)
11
11
0 726
Dušan Petrović (B3)
14 1 13
110
Nikola Vilaret (A1)
14
7 7
462
Nenad Saršon (A1)
12 9 3 594
Goran Krušić (A2)
14
6
8 418
Saša Kovačević (A2)
13 10 3
550
Aleksandar Perović (A3)
11 7 4 506
Blažo Bulatovć (A3)
13
10 3 594
Miloš Stanković (A3)
14 9 5 550
Aleksandar Lukić (B1) 13 3 10
264
Zoran Antić (B1)
13
2 11
176
Nenad Vasić (B1)
14 5 9 374
Bojan Počuča (B2)
13 7 6 462
Dragan Fišer (B2)
11 9 2 572
Slaviša Rebić (B2)
14 0 14 44

 
 

Raspored utakmica


SRE 24.07.
Nikola Vilaret
VS
Saša Kovačević
6-4 6-7 6-7
SRE 24.07. Dragan Fišer VS Miloš Stanković 7-5 6-4
PET 26.07. Dušan Petrović VS Saša Kovačević 3-6 7-5 6-7
NED 28.07. Blažo Bulatović VS Miloš Satnković 6-4 6-4
NED 28.07. Zoran Antić VS Saša Kovačević 1-6 6-3 6-7
NED 28.07. Nenad Vasić VS  Nikola Vilaret
7-6 3-6 7-6
PON 29.07. Dragan Fišer VS Aleksandar Lukić 6-3 6-3
UTO 30.07. Aleksandar Perović VS Nenad Vasić 6-4 6-3
SRE 31.07. Zoran Antić VS Goran Krušić 4-6 6-4 6-7
SUB 03.08 Bojan Počuča VS Miloš Stanković 6-7 2-6
NED 04.08. Miloš Stanković VS Dušan Petrović 2-6 6-4 7-6
UTO 06.08. Nikola Vilaret VS Aleksandar Lukić 6-1 4-6 7-6
UTO 06.08.  Srđan Srzić
VS Dušan Petrović 6-1 6-3
ČET 08.08. Slobodan Ruvidić VS Nikola Vilaret
6-3 7-5
CET 08.08. Saša Kovačević VS Aleksandar Lukić 6-4 4-6 7-6
PET 09.08. Miloš Stanković
VS Slaviša Rebić 6-2 6-0
PET 09.08. Slobodan Ruvidić VS  Nenad Saršon
6-3 0-6 7-6
PET 09.08. Srđan Srzić VS Bojan Počuča 6-4 6-1
NED 11.08. Dragan Fišer VS Saša Kovačević 4-6 6-4 7-6
PON 12.08. Blažo Bulatović VS Bojan Počuča 3-6 6-2 7-6
UTO 13.08. Aleksandar Lukić VS Goran Krušić 3-6 0-6
ČET 15.08. Aleksandar Perović VS Slaviša Rebić 6-4 6-3
ČET 15.08. Srdjan Srzić VS Goran Krušić 6-2 6-1
PET 16.08. Blažo Bulatović VS Nikola Vilaret 6-3 6-7 6-7
PET 16.08. Aleksandar Lukić VS Nenad Vasić 5-7 6-4 6-7
PET 16.08. Dragan Fišer VS Nikola Vilaret 7-5 4-6 6-7
SUB 17.08. Nenad Vasić VS Bojan Počuča 4-6 7-6 6-7
NED 18.08. Nenad Vasić VS Blažo Bulatović 4-6 2-6
NED 18.08. Srđan Srzić VS Nikola Vilaret 7-5 7-5
PON 19.08. Nenad Saršon VS Nenad Vasić 4-6 6-4 7-4
UTO 20.08. Blažo Bulatović VS Saša Kovačević 5-7 6-3 7-5
UTO 20.08.
Slaviša Rebić VS Goran Krušić 0-6 1-6
UTO 20.08. Dušan Petrović VS Aleksandar Perović 4-6 2-6
ČET 22.08. Nenad Vasić
VS Zoran Antić
7-6 3-6 7-6
PET
23.08.
 Nikola Vilaret VS Zoran Antić 6-3 7-5
SUB 24.08. Dušan Petrović VS  Nenad Vasić 1-6 3-6
UTO 27.08.
Saša Kovačević
VS Nenad Vasić 7-6 3-6 7-6
UTO 27.08. Aleksandar Perović VS Goran Krušić 7-5 6-7 6-7
SRE 28.08. Zoran Antić VS Blažo Bulatović 3-6 3-6
ČET 29.08. Goran Krušić VS Dušan Petrović 6-2 6-3
ČET 29.08. Saša Kovačević VS Slaviša Rebić 6-4 6-4
PET  30.08.  Aleksandar Lukić
VS  Zoran Antić 7-5 6-0
NED 01.09. Dragan Fišer VS Nenad Vasić
7-5 6-1
PON 02.09.
Nenad Vasić
VS Goran Krušić
1-6 6-1 6-7
UTO 03.09. Aleksandar Perović VS Aleksandar Lukić 6-3 7-5
UTO 03.09. Blažo Bulatović VS Nenad Saršon 4-6 4-6
SRE 04.09.
Miloš Stanković VS Zoran Antić
7-6 6-1
PET 06.09.
Nenad Vasić
VS Srđan Srzić 3-6 2-6
PET 06.09. Nenad Saršon VS Dušan Petrović 6-0 6-2
SUB 07.09. Nikola Vilaret VS Miloš Stanković 6-1 4-6 6-7
SUB 07.09.
 Aleksandar Lukić VS Srđan Srzić 2-6 0-6
SUB 07.09.
Dušan Petrović VS Blažo Bulatović
1-6 3-6
NED 08.09. Bojan Počuča VS Slaviša Rebić 6-2 3-6 7-6
UTO 10.09.
Aleksandar Perović VS Blažo Bulatović 7-5 6-7 6-7
ČET 12.09. Aleksandar Lukić
VS Bojan Počuča 5-7 3-6
PET 13.09. Nenad Saršon
VS Dragan Fišer 2-6 7-5 7-6
NED 15.09. Bojan Počuča VS Nikola Vilaret 7-6 6-1
PON 16.09. Slaviša Rebić VS Zoran Antić 6-4 6-7 3-7
SRE 18.09.
Nenad Saršon VS Srđan Srzić
2-6 5-7
ČET 19.09. Saša Kovačević VS Aleksandar Perović 6-1 4-6 7-6
SUB 21.09. Bojan Počuča VS Dušan Petrović 6-0 6-0
NED 22.09.
Slaviša Rebić VS Srđan Srzić 1-6 0-6
NED 22.09. Goran Krušić VS Nikola Vilaret 6-7 4-6
NED 22.09.
Saša Kovačević VS Srđan Srzić
5-7 4-6
UTO 24.09. Saša Kovačević VS Bojan Počuča 6-4 3-6 7-6
UTO 24.09. Nenad Vasić
VS Miloš Stanković 6-4 4-6 6-7
UTO 24.09. Zoran Antić VS Nenad Saršon
0-6 4-6
UTO 24.09. Blažo Bulatović VS Goran Krušić  6-4 3-6 7-6
ČET 26.09. Nenad Saršon VS Bojan Počuča
6-1 6-4
PET 27.09. Dragan Fišer VS  Goran Krušić
6-3 1-6 7-6
SUB 28.09. Miloš Stanković VS Aleksandar Lukić 6-2 6-2
SUB 28.09. Nikola Vilaret VS Nenad Saršon 5-7 1-6
NED 29.09. Dragan Fišer VS Zoran Antić 6-4 6-1
ČET 03.10. Aleksandar Perović VS Nikola Vilaret
6-2 6-4
ČET 03.10. Blažo Bulatović VS Srđan Srzić 3-6 3-6
ČET 03.10.
Bojan Počuča
VS
Zoran Antić 6-3 7-5
PET 04.10. Dušan Petrović VS Nikola Vilaret 0-6 0-6
PET 04.10.
Nenad Saršon
VS
Goran Krušić 6-0 6-7 7-6
SUB 05.10.  Aleksandar Lukić VS Blažo Bulatović 4-6 1-6
SUB 05.10. Aleksandar Perović VS Zoran Antić 6-3 6-2
NED 06.10. Dragan Fišer VS Bojan Počuča 6-4 4-6 7-6
NED 06.10. Nenad Saršon VS Aleksandar Perović 7-6 3-6 6-7
PON
07.10. Saša Kovačević VS Miloš Stanković
6-4 6-2
UTO 08.10. Goran Krušić VS Bojan Počuča 1-6 6-4 4-7

T1

Tabela rezultata


vs SRĐ
SRZ
DUŠ
PET
NIK
VIL
NEN
SAR
GOR
KRU
SAŠ
KOV
ALE
PER
BLA
BUL
MIL
STA
ALE
LUK
ZOR
ANT
NEN
VAS
BOJ
POČ
DRA
FIŠ
SLA
REB
SRĐ
SRZ
x 1 3
6 6
5 5
7 7
2 5
6 7
1 2
6 6
5 4
7 6
  3 3
6 6
3 0
6 6
2 0
6 6
  3 2
6 6
4 1
6 6
  1 0
6 6
DUŠ
PET
 
6 6
1 3
x 6 6
0 0
6 6
0 2
6 6
2 3
657
374
6 6
4 2
6 6
1 3
267
645
6 6
0 0
6 6
0 0
6 6
1 3
6 6
0 0
6 6
0 0
0 0
6 6
NIK
VIL
7 7
5 5
0 0
6 6
x 7 6
5 1
6 4
7 6
478
666
6 6
2 4
666
378
167
646
163
647
3 5
6 7
737
665
7 6
6 1
742
567
0 0
6 6
NEN
SAR

6 7
2 5
0 2
6 6
5 1
7 6
x 074
667
  667
734
4 4
6 6
466
647
  0 4
6 6
644
467
1 4
6 6
652
277
0 0
6 6
GOR
KRU
 
6 6
1 2
2 3
6 6
7 6
6 4
667
074
x 6 6
0 0
766
578
637
463
7 6
6 3
3 0
6 6
465
647
166
618
647
164
617
361
0 1
6 6
SAŠ
KOV
7 6
5 4
374
657
666
478

0 0
6 6
x 164
647
567
735
4 2
6 6
463
647
166
638
664
737
466
637
467
642
4 4
6 6
ALE
PER
 
  4 2
6 6
2 4
6 6
734
667
578
766
647
164
x 577
764
6 6
4 4
3 5
6 7
3 2
6 6
4 3
6 6
    4 3
6 6
BLA
BUL
6 6
3 3
1 3
6 6
378
666
6 6
4 4
46 3
63 7
735
567
764
577
X 4 4
6 6
4 1
6 6
3 3
6 6
4 2
6 6
625
367
  0 0
6 6
MIL
STA
6 6
3 0
645
267
646
167
647
466
6 3
7 6
6 6
4 2
4 4
6 6
6 6
4 4
x 2 2
6 6
6 1
7 6
646
467
6 2
7 6
7 6
5 4
2 0
6 6
ALE
LUK
6 6
2 0
0 0
6 6
647
163
  6 6
3 0
647
463
6 7
3 5
6 6
4 1
6 6
2 2
x
5 0
7 6
747
565
7 6
5 3
6 6
3 3
0 0
6 6
ZOR
ANT
  0 0
6 6
6 7
3 5
6 6
0 4
647
465
638
166
6 6
3 2
6 6
3 3
7 6
6 1
7 6
5 0
x
737
663
6 7
3 5
6 6
4 1
663
477
NEN
VAS
6 6
3 2
1 3
6 6
665
737
467
644
618
166
737
664
6 6
4 3
6 6
4 2
467
646
565
747
663
737
x
667
474
7 6
5 1
0 0
6 6
BOJ
POČ
6 6
4 1
0 0
6 6
6 1
7 6
6 6
1 4
164
647
637
466
  367
625
7 6
6 2
5 3
7 6
3 5
6 7
474
667
x
647
465
366
627
DRA
FIŠ
  0 0
6 6
567
742
277
652
361
617
642
467
    5 4
7 6
3 3
6 6
4 1
6 6
5 1
7 6
465
647
x
0 0
6 6
SLA
REB
6 6
1 0
6 6
0 0
6 6
0 0
6 6
0 0
6 6
0 1
6 6
4 4
6 6
4 3
6 6
0 0
6 6
2 0
6 6
0 0
477
663
6 6
0 0
627
366
6 6
0 0
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije