Kategorija: SUPER

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 150 ETP

Pobeda 2:1 – 100 ETP
Poraz 1:2 – 50 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Aleksandar Marković
10
7
3
627
Siniša Vukićević
8
7
1
726
Milan Cvetković
9 5
4
561
Bratislav Vasiljević
9 4 5 429
Zoran Čudanov
11 4 7 396
Nikola Mirković
8 4 4 396
Goran Šećerov
10 7 3 660
Željko Simović
11 6 5 528
Aleksandar Stojanović 11 3 8 396
Darko Bjelogrlić 9 1 8 99
Vitomir Blažić 11 0
11 33
Lidija Stefanović 11 11 0 1023

 
 

Raspored utakmica


SRE 07.05. Siniša Vukićević
vs
Bratislav Vasiljević
6-2 6-4
PET 09.05. Lidija Stefanović vs Vitomir Blažić 6-1 6-1
UTO 13.05. Zoran Čudanov vs Željko Simović 6-7 3-6
PON 19.05. Vitomir Blažić vs Nikola Mirković 4-6 2-6
SRE 21.05. Aleksandar Stojanović vs
Siniša Vukićević 2-6 0-6
ČET 22.05. Milan Cvetković vs Darko Bjelogrlić 6-1 6-3
PET 23.05. Lidija Stefanović vs Željko Simović 6-2 6-0
NED 25.05. Nikola Mirković vs Lidija Stefanović 0-6 1-6
NED 25.05.
Aleksandar Stojanović vs Bratislav Vasiljevic
6-7 3-6
UTO 27.05.
Zoran Čudanov
vs
Siniša Vukićević
2-6 6-7
UTO 27.05. Darko Bjelogrlić vs Lidija Stefanović 1-6 3-6
SRE 28.05. Goran Šećerov vs Aleksandar Marković 6-3 6-1
ČET 29.05. Goran Šećerov vs Željko Simović 6-1 6-3
ČET 29.05. Vitomir Blažić vs Zoran Čudanov 2-6 2-6
PET 30.05.
Aleksandar Marković
vs Siniša Vukićević
3-6 4-6
NED 01.06. Milan Cvetković vs Lidija Stefanović  6-3 3-6 6-7
UTO 03.06.
Zoran Čudanov vs Bratislav Vasiljević 0-6 3-6
ČET 05.06. Milan Cvetković vs Siniša Vukićević 2-6 2-6
ČET 05.06.  Goran Šećerov vs Darko Bjelogrlić 6-2 6-2
UTO 10.06. Aleksandar Marković vs Željko Simović 6-2 6-0
UTO 10.06. Aleksandar Stojanović vs Darko Bjelogrlić 6-3 6-0
ČET 12.06. Vitomir Blažić vs Aleksandar Stojanović 6-4 3-6 6-7
SUB 14.06. Nikola Mirković vs Bratislav Vasiljević 7-6 6-2
SUB 14.06.
Lidija Stefanović
vs
Goran Šećerov
6-2 6-2
NED 15.06. Nikola Mirković
vs Željko Simović 6-1 3-6 6-7
NED 15.06. Siniša Vukićević vs Lidija Stefanović
6-4 4-6 6-7
PON 16.06. Zoran Čudanov vs Aleksandar Stojanović 0-6 6-0 7-6
PON 16.06. Vitomir Blažić vs Siniša Vukićević 0-6 0-6
UTO 17.06. Aleksandar Marković vs Darko Bjelogrlić 6-3 6-3
ČET 19.06. Goran Šećerov vs Aleksandar Stojanović 4-6 3-6
PET 20.06. Zoran Čudanov vs Darko Bjelogrlić 6-1 6-2
PET 20.06. Milan Cvetković vs Željko Simović 6-1 6-3
NED 22.06. Nikola Mirković vs Aleksandar Marković 1-6 5-7
PON 23.06. Bratislav Vasiljević vs Goran Šećerov 7-6 5-7 6-7
UTO 24.06. Nikola Mirković vs Aleksandar Stojanović 6-1 7-6
ČET 26.06. Nikola Mirković vs Zoran Čudanov 6-1 3-6 7-6
SUB 28.06. Zoran Čudanov vs Lidija Stefanović 0-6 0-6
SUB 28.06. Nikola Mirković vs Goran Šećerov 2-6 4-6
NED 29.06. Lidija Stefenović vs Aleksandar Stojanović 6-0 6-0
UTO 01.07. Bratislav Vasiljević vs Željko Simović 1-6 6-7
UTO 01.07. Goran Šećerov vs Zoran Čudanov 6-4 6-0
UTO 01.07. Lidija Stefanović vs Aleksandar Marković 7-6 6-1
PET 04.07. Aleksandar Marković vs Milan Cvetković 6-3 3-6 7-6
UTO 08.06. Aleksandar Stojanović vs Milan Cvetković 2-6 5-7
ČET 10.06.
Aleksandar Marković vs Aleksandar Stojanović 6-2 4-6 7-6
ČET 10.06. Bratislav Vasiljević vs Darko Bjelogrlić 7-5 7-5
PET 11.07. Darko Bjelogrlić vs Željko Simović 3-6 2-6
PET 11.07.  Milan Cvetković vs Goran Šećerov 6-2 6-2
NED 13.07. Aleksandar Marković vs Zoran Čudanov 6-0 6-4
NED 20.07.
Zoran Čudanov vs Milan Cvetković
7-6 7-5
PON 21.07. Siniša Vukićević vs Željko Simović 6-1 6-2
PET 25.07. Željko Simović vs Aleksandar Stojanović 1-6 6-3 7-6
PON 28.07. Nikola Mirković vs Siniša Vukićević 20h T2

 

 

Tabela rezultata


vs ALE
MAR
SIN
VUK
MIL
CVE
BRA
VAS
ZOR
ČUD
NIK
MIR
GOR
ŠEĆ
ŽEL
SIM
ALE
STO
DAR
BJE
VIT
BLA
LID
STE
 ALE
MAR
x 6 6
3 4
366
637
  0 4
6 6
1 5
6 7
6 6
3 1
2 0
6 6
266
647
3 3
6 6
0 0
6 6
7 6
6 1
SIN
VUK
3 4
6 6
x 2 2
6 6
2 4
6 6
2 6
6 7
    1 2
6 6
2 0
6 6
  0 0
6 6
467
646
 MIL
CVE
637
366
6 6
2 2
x   7 7
6 5
  22
66
1 3
6 6
2 5
6 7
1 3
6 6
0 0
6 6
367
636
 BRA
VAS
  6 6
2 4
  x 0 3
6 6
7 6
6 2
677
756
6 7
1 6
6 3
7 6
5 5
7 7
0 0
6 6
6 6
0 0
 ZOR
ČUD
6 6
0 4
6 7
2 6
6 5
7 7
6 6
0 3
x 637
166
6 6
4 0
7 6
6 3
606
067
1 2
6 6
2 2
6 6
6 6
0 0
NIK
MIR
6 7
1 5
    6 2
7 6
166
637
x 6 6
2 4
167
636
1 6
6 7
  4 2
6 6
6 6
0 1
GOR
ŠEĆ
 
3 1
6 6
  66
22
756
677
4 0
6 6
2 4
6 6
x 1 3
6 6
6 6
4 3
2 2
6 6
0 0
6 6
6 6
2 2
ŽEL
SIM
6 6
2 0
6 6
1 2
6 6
1 3
1 6
6 7
6 3
7 6
636
167
6 6
1 3
x 635
167
3 2
6 6
0 0
6 6
6 6
2 0
ALE
STO
647
266
6 6
2 0
6 7
2 5
7 6
6 3
067
606
6 7
1 6
4 3
6 6
167
635
x 3 0
6 6
636
467
6 6
0 0
DAR
BJE
6 6
3 3
  6 6
1 3
7 7
5 5
6 6
1 2
  6 6
2 2
66
32
6 6
3 0
x 0 0
6 6
6 6
1 3
VIT
BLA
6 6
0 0
6 6
0 0
6 6
0 0
6 6
0 0
6 6
2 2
6 6
4 2
6 6
0 0
6 6
0 0
467
636
6 6
0 0
x 6 6
1 1
LID
STE
6 1
7 6
646
467
636
367
0 0
6 6
0 0
6 6
0 1
6 6
2 2
6 6
2 0
6 6
0 0
6 6
1 3
6 6
1 1
6 6
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije