2014
KATEGORIJA

»SUPER«
Trophy
- Klikni na sliku -
(za rezultate Play Off-a) 

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 150 ETP

Pobeda 2:1 – 100 ETP
Poraz 1:2 – 50 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

 

 

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Marko Pajević 10 2 8 198
Žarko Čiča 9 7 2 660
Lidija Stefanović
10 10
 0 957
Goran Šećerov 10 2 8 198
Siniša Vukićević 10 6 3 693
Milan Cvetković 8
5 3 462
Aleksandar Marković 8 5 3 429
Željko Simović 9 6 3
528
Nikola Mirković 10 5 5 495
Aleksandar Stojanović 10 2 8 264
Zoran Čudanov
10 1 9 264

 
 

Raspored utakmica


UTO 08.07. Žarko Čiča
vs
Marko Pajević
6-1 6-2
SRE 09.07. Marko Pajević vs Lidija Stefanović 0-6 2-6
PET 11.07. Lidija Stefanović vs Žarko Čiča 6-3 6-4
ČET 15.07. Goran Šećerov vs Žarko Čiča 1-6 0-6
ČET 17.07. Aleksandar Marković vs Lidija Stefanović 2-6 3-6
PET 18.07. Marko Pajević vs Siniša Vukićević 1-6 2-6
UTO 22.07. Milan Cvetković vs Žarko Čiča 5-7 3-6
ČET 24.07. Goran Šećerov vs Zoran Čudanov 7-5 5-7 7-6
SUB 26.07. Nikola Mirković vs Marko Pajević 6-4 6-7 7-6
UTO 29.07. Siniša Vukićević vs Lidija Stefanović 3-6 4-6
SRE 30.07. Lidija Stefanović vs Milan Cvetković 3-6 6-2 7-6
ČET 31.07. Aleksandar Stojanović vs Marko Pajević 6-4 6-1
PET 01.08. Goran Šećerov vs Marko Pajević 6-1 6-7 6-7
SUB 02.08.
Nikola Mirković vs
Lidija Stefanović
2-6 1-6
PON 04.08. Milan Cvetković vs Nikola Mirković
3-6 6-3 7-6
UTO 05.08. Zoran Čudano vs Aleksandar Stojanović 6-1 6-2
UTO 05.08.  Željko Simović vs Siniša Vukićević 3-6 2-6
ČET 07.08. Aleksandar Marković vs Željko Simović
2-6 6-7
SUB 09.08. Milan Cvetković vs Goran Šećerov 7-5 1-6 7-6
PON 11.08. Nikola Mirković vs Žarko Čiča 1-6 2-6
UTO 12.08. Siniša Vukićević vs Zoran Čudanov 6-2 6-2
UTO 12.08. Goran Šećerov vs Aleksandar Stojanović 7-6 6-7 7-6
SRE 13.08. Aleksandar Marković vs Marko Pajević 6-0 6-7 7-6
ČET 14.O8. Žarko Čiča vs Siniša Vukićević 3-6 4-6
PET 15.08. Nikola Mirković vs Aleksandar Stojanović 6-2 7-5
SUB 16.08. Milan Cvetković  vs Marko Pajević 6-1 6-3
SUB 16.08.
Siniša Vukićević
vs
Aleksandar Marković
6-1 6-2
NED 17.08. Goran Šećerov vs Nikola Mirković 4-6 3-6
PON 18.08. Žarko Čiča vs Željko Simović 6-4 6-1
UTO 19.08. Lidija Stefanović vs Aleksandar Stojanović 6-1 6-1
UTO 19.08. Nikola Mirković vs Zoran Čudanov 4-6 6-2 7-6
SRE 20.08. Željko Simović vs Marko Pajević 6-0 6-4
SRE 20.08. Lidija Stefanović vs Goran Šećerov 6-2 6-0
PET 22.08. Žarko Čiča vs Aleksandar Stojanović 6-2 6-2
PET 22.08. Siniša Vukićević vs Milan Cvetković 6-3 6-2
NED 24.08. Aleksandar Marković vs Zoran Čudanov 7-5 6-3
UTO 26.08. Milan Cvetković vs Aleksandar Stojanović 6-2 6-4
UTO 26.08 Aleksandar Marković vs Nikola Mirković
6-4 6-1
PET 29.08. Milan Cvetković
vs Zoran Čudanov
6-2 7-5
SUB 06.09. Zoran Čudanov
vs Marko Pajević
1-6 6-0 6-7
UTO 09.09. Aleksandar Markvić vs
 Bratislav Vasiljević 6-0 6-4
NED 14.09. Bratislav Vasiljević vs Nikola Mirković 6-7 6-4 6-7
UTO 16.09. Lidija Stefanović vs Željko Simović 6-1 6-0
SRE 17.09. Zoran Čudanov vs Žarko Čiča 6-1 0-6 6-7
NED 28.09. Nikola Mirković vs Željko Simović 6-2 0-6 6-7
UTO 30.09.
Zoran Čudanov vs Željko Simović 4-6 6-2 6-7
ČET 02.10. Željko Simović
vs
Aleksandar Stojanović
7-6 6-2
SUB 04.10. Alaksandar Marković vs Aleksandar Stojanović 3-6 7-6 7-6

Tabela rezultatairči



vs MAR
PAJ
ŽAR
ČIČ
LID
STE
GOR
ŠEĆ
SIN
VUK
MIL
CVE
ALE
MAR
ŽEL
SIM
NIK
MIR
ALE
STO
ZOR
ČUD
MAR
PAJ
x 6 6
1 2
6 6
0 2
666
177
6 6
1 0
6 6
1 3
667
076
6 6
0 4
667
476
6 6
4 1
166
607
ŽAR
ČIČ
1 2
6 6
x 6 6
3 4
1 0
6 6
6 6
3 4
5 3
7 6
  4 1
6 6
1 2
6 6
2 2
6 6
606
167
LID
STE
0 2
6 6
3 4
6 6
x 2 0
6 6
3 4
6 6
626
367
2 3
6 6
1 0
6 6
2 1
6 6
1 1
6 6
0 0
6 6
GOR
ŠEĆ
177
666
6 6
1 0
6 6
2 0
x 6 6
0 0
717
566
6 6
0 0
6 6
0 0
6 6
4 3
676
767
576
757
SIN
VUK
1 0
6 6
3 4
6 6
6 6
3 4
0 0
6 6
x 3 2
6 6
1 2
6 6
3 2
6 6
6 6
0 0
6 6
0 0
2 2
6 6
MIL
CVE
1 3
6 6
7 6
5 3
367
626
566
717
6 6
3 2
x     636
367
2 4
6 6
2 5
6 7
ALE
MAR
076
767
  6 6
2 3
0 0
6 6
6 6
1 2
  x 6 7
2 6
4 1
6 6
666
377
5 3
7 6
ŽEL
SIM
0 4
6 6
6 6
4 1
6 6
1 0
0 0
6 6
6 6
3 2

2 6
6 7
x 606
267
6 2
7 6
466
627
NIK
MIR
476
667
6 6
1 2
6 6
2 1
4 3
6 6
0 0
6 6
367
636
6 6
4 1
267
606
x 2 5
6 7
626
467
ALE
STO
4 1
6 6
6 6
2 2
6 6
1 1
767
676
0 0
6 6
6 6
2 4
377
666
7 6
6 2
6 7
2 5
x 6 6
1 2
ZOR
ČUD
607
166
167
606
6 6
0 0
757
576
6 6
2 2
6 7
2 5
7 6
5 3
627
466
467
626
1 2
6 6
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije