Kategorija: SUPER

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 150 ETP

Pobeda 2:1 – 100 ETP
Poraz 1:2 – 50 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Aleksandar Marković 8
4
4
396
Siniša Vukićević 7 6 1  594
Milan Cvetković 2
2
0 165
Zoran Čudanov 7
0 7
66
Nikola Mirković 9
4 5
363
Željko Simović 7
2
5
264
Žarko Čiča 8
7
1 693
Milica Petrović 7
4
3
420
Ivan Albaneze 8
4
4
297
Srđan Grujičić 7
3
4
231

 
 

Raspored utakmica


SUB 09.05. Nikola Mirković vs Žarko Čiča 5:7 3:6
PON 11.05 Žarko Čiča
 vs Zoran Čudanov 6:3 6:0
UTO
12.05.
Siniša Vukićević vs Aleksandar Marković
6:1 7:6
SRE 13.05. Ivan Albaneze vs Zoran Čudanov 2:6 6:2 7:6
SRE 13.05. Nikola Mirković vs Srđan Grujičić 7:6 6:1
SRE 13.05.
Žarko Čiča vs Siniša Vukićević 5:7 6:2 6:7
ČET 14.05. Aleksandar Marković vs Nikola Mirković 7:6 6:2
SUB 16.05. Siniša Vukićević vs Srdjan Grujičić 7:6 3:6 6:7
SUB 16.05. Milica Petrović vs Zoran Čudanov
7:5 6:3
NED 17.05. Ivan Albaneze vs Nikola Mirković
4.6 2.6
UTO 18.05. Žarko Čiča vs Ivan Albaneze 6:4 6:2
SRE 19.05.
Zoran Čudanov vs Nikola Mirković 5:7 4:6
ČET 21.05.
Aleksandar Marković vs
Žarko Čiča 6:7 2:6
ČET 21.05. Željko Simović vs Siniša Vukićević 4:6 1:6
PET 22.05.
Srđan Grujičić
vs
Žarko Čiča
1:6 7:6 6:7
SUB 23.05. Milica Petrović vs Nikola Mirković 6:1 7:5
PET 29.05. Nikola Mirković
vs Željko Simović 6:7 6:3 7:6
SUB 30.05. Milica Petrović vs Žarko Čiča 0:6 5:7
SUB 30.05. Ivan Albaneze vs Srđan Grujičić 7:5 6:4
UTO  02.06. Zoran Čudanov vs Aleksandar Marković
3:6 1:6
UTO 02.06.  Siniša Vukićević vs Nikola Mirković 6:2 7:5
ČET 04.06. Milica Petrović vs Srđan Grujičić 6:3 7:6
ČET 04.06. Aleksandar Marković vs Ivan Albaneze 3:6 6:3 6:7
PET 05.06. Srđan Grujičić vs Željko Simović 6:4 3:6 7:6
PET 05.06. Zoran Čudanov vs Siniša Vukićević 1:6 0:6
UTO 09.06. Siniša Vukićević vs Ivan Albaneze 6:1 6:2
ČET 11.06. Milica Petrović vs Željko Simović 7:6 5:7 6:7
ČET 11.06.
Milan Cvetković vs
Zoran Čudanov
6:2 4:6 7:6
ČET 11.06. Aleksandar Marković vs
Srđan Grujičić
6:4 4:6 6:7
SUB 13.06. Aleksandar Marković vs Milica Petrović 6:2 7:6
SRE 17.06. Milica Petrović vs Ivan Albaneze 6:2 6:1
PET 26.06. Žarko Čiča vs Željko Simović 6:2 6:3
PON 29.06.
Aleksandar Marković vs
Željko Simović
6:1 1:6 6:7
UTO 30.06. Željko Simović vs Ivan Albaneze 6:2 5:7 6:7
ČET 02.07. Milan Cvetković vs Nikola Mirković 6:1 6:3

 

 

Tabela rezultata


vs ALE
MAR
SIN
VUK
MIL
CVE
ZOR
ČUD
NIK
MIR
ŽEL
SIM
ŽAR
ČIČ
MIL
PET
IVA
ALB 
SRĐ
GRU
 ALE
MAR
x 6 7
1 6

3 1
6 6
6 2
7 6
167
616
6 7
2 6
2 6
6 7
637
366
467
646
SIN
VUK
1 6
6 7
x
1 0
6 6
2 5
6 7
4 1
6 6
566
727

1 2
6 6
667
736
 MIL
CVE


x 266
647
1 3
6 6



   
 ZOR
ČUD
6 6
3 1
6 6
1 0
647
266
x 7 6
5 4

6 6
3 1
7 6
5 3
267
626
 
NIK
MIR
7 6
6 2
6 7
2 5
6 6
1 3
5 4
7 6
x 736
667
7 6
5 3
6 7
1 5
4 2
6 6
6 1
7 6
ŽEL
SIM
616
167
6 6
4 1


667
736
x 6 6
2 3
756
677
276
657
637
466
ŽAR
ČIČ
2 6
6 7
727
566

3 1
6 6
5 3
7 6
2 3
6 6
x 0 5
6 7
4 2
6 6
176
667
MIL
PET
6 7
2 6


5 3
7 6
1 5
6 7
677
756
6 7
0 5
x 2 1
6 6
3 6
6 7
IVA
ALB
366
637
6 6
1 2
  626
267
6 6
4 2
657
276
6 6
4 2
6 6
2 1
x 5 4
7 6
SRĐ
GRU
646
467
736
667
    7 6
6 1
466
637
667
176
6 7
3 6
7 6
5 4
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije