2015
KATEGORIJA

»I-A«



Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 66 ETP (+10 ETP)

Pobeda 2:1 – 44 ETP (+10 ETP)
Poraz 1:2 – 22 ETP (+10 ETP)
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

 


Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Željko Marković
13
4
9
292
Slobodan Todorović 14
9
5
758
Nikola Đurđević 13
8
5
596
Milan Antešić 13
8
5
540
Zoran Antić 13
7
6
520
Bora Maletić 12
 7
5
552
Nenad Varinac 13
7 6
 540
Zoran Milićević 14
3
11
302
Vladan Aleksić 14
12
2
878
Dejan Nikolić 12
7
5
584
Goran Vasiljević 14
4 10
324
Nikola Vilaret
8
4
4
292
Branko Jajčanin 12
1
11
118
Slavko Pantović 13
12
1
922
Nikola Karim (Kiki) Ratković 10
1
9
140

 
 

Raspored utakmica


PET 19.06.
Milan Antešić
vs
Zoran Antić
4:6 4:6
 
SUB
20.06.
Željko Marković
vs
Slobodan Todorović
6:4 7:5
 
SUB 20.06. Nenad Varinac vs Bora Maletić 3:6 3:6
 
SUB 20.06. Branko Jajčanin vs Zoran Antić 3:6 7:5 6:7
 
PON 22.06. Slobodan Todorović vs Zoran Milićević 7:5 6:4
 
PON 22.06. Milan Antešić vs Bora Maletić
1:6 6:4 7:6
 
ČET 25.06. Vladan Aleksić vs Goran Vasiljević 6:4 6:0
 
ČET 25.06. Milan Antešić vs Zoran Milićević 6:3 6:3
 
SUB 27.06. Vladan Aleksić vs Slobodan Todorović 6:2 2:6 7:6
 
SUB 27.06. Željko Marković vs Zoran Antić 3:6 5:7
 
PON 29.06. Nikola Đurđević vs Željko Marković 6:4 6:2
 
PON 29.06. Milan Antešić vs Vladan Aleksić 7:5 2:6 6:7
 
PON 29.06. Nenad Varinac vs Goran Vasiljivić 6:3 4:6 7:6
 
SRE 01.07. Nikola Đurđević vs Milan Antešić 6:3 2:6 6:7
 
SRE 01.07. Antić Zoran vs Vladan Aleksić 3:6 3:6
 
PET 03.07
Nenad Varinac
vs
Željko Marković
6:2 6:1
 
SUB 04.07.
Slobodan Todorović
vs
Goran Vasiljević
2:6 6:0 6:7
 
SUB 04.07. Nikola Đurđević vs Zoran Antić 6:3 6:7 7:6
 
SUB
04.07.
Branko Jajčanin
vs
Dejan Nikolić
3:6 7:6 6:7
 
PON
06.07. Slobodan Todorović
vs Slavko Pantović
2:6 2:6
 
PON 06.07.
Branko Jajčanin
vs
Zoran Milićević
2:6 2:6
 
UTO 07.07 Željko Marković vs Nikola Vilaret 1:6 6:4 7:6
 
UTO 07.07. Bora Maletić vs Branko Jajčanin 6:3 6:3
 
SRE O8.O7. Zoran Milićević vs Nikola Vilaret 3:6 6:4 6:7
 
ČET 09.07. Slavko Pantoivć vs Goran Vasiljević 6:1 6:1
 
ČET 09.07. Nikola Vilaret vs Slobodan Todorović 4:6 0:6
 
ČET
09.07. Milan Antešić vs Željko Marković 1:6 6:2 6:7
 
PET 10.07. Nikola Vilaret vs Slavko Pantović 6:3 6:4
 
PET 10.07.
Zoran Čudanov
vs
Slobodan Todorović
6:1 6:4
 
UTO 14.07.
Zoran Čudanov vs
Goran Vasliljević
6:1 6:2
 
UTO 14.07. Dejan Nikolić vs Nikola Vilaret 3:6 6:3 6:7
 
SRE 15.07. Nikola Đerđević
vs
Nikola Vilaret 2:6 5:7
 
ČET 16.07. Nenad Varinac vs Zoran Milićević 6:7 6:1 7:6
 
PET 17.07. Bora Maletić vs Željko Marković 7:6 6:3
 
SUB 18.07.
Vladan Aleksić vs Nikola Vilaret
6:4 6:2
 
PON 20.07. Vladan Aleksić vs Bora Maletić 6:2 6:3
 
SRE 22.07. Nikola Đurđević vs Slavko Pantović 4:6 5:7
 
ČET 23.07. Nikola Vilaret vs Goran Vasiljević 7:6 7:6
 
PET 24.07. Željko Marković vs Vladan Aleksić 1:6 3:6
 
SUB 25.07. Dejan Nikolić vs Zoran Milićević 6:3 7:5
 
NED 26.07. Nikola Đurđević vs Nenad Varinac 4:6 6:2 7:6
 
NED 26.O7. Dejan Nikolić vs Slobodan Todorović 6:4 4:6 7:6
 
UTO 28.07. Nikola Đurđević vs Slobodan Todorović 5:7 4:6
 
UTO 28.07. Vladan Aleksić vs Zoran Milićević 6:1 6:3
 
SRE 29.07. Goran Vasiljević
vs Dejan Nikolić 2:6 1:1
 
PET 31.07.
Slavko Pantović
vs
Bora Maletić
4:6 6:2 6:7
 
SUB 01.08. Dejan Nikolić vs Želko Marković 6:3 6:4
 
PON 03.08. Slavko Pantović vs Zoran Antić 6:0 6:2
 
SRE 05.08.
Dejan Nikolić
vs
Zoran Antić
6:4 7:6 6:7
 
PET 07.08. Slavko Pantović vs Milan Antešić 6:4 6:1
 
SUB 08.08. Nenad Varinac vs Slobodan Todorović 6:4 3:6 6:7
 
NED 09.09. Slobodan Todorović vs Branko Jajčanin 6:0 6:4
 
PON 10.08.
Milan Antešić vs
Slobodan Todorović
0:6 2:6
 
UTO 11.08.
Slavko Pantović
vs
Željko Marković
6:3 6:1
 
UTO 11.08. Nenad Varinac vs Zoran Antić 5:7 4:6
 
ČET 13.08. Milan Antešić vs Branko Jajčanin
6:1 7:5
 
PET 14.08.
Vladan Aleksić
vs
Branko Jajčanin 6:1 6:3
 
SUB 15.08. Zoran Antić vs Slobodan Todorović 4:6 3:6
 
PON 17.08.
Goran Vasiljević
vs
Željko Marković
18h T2 kiša
 
UTO 18.08. Goran Vasiljević vs Željko Marković 2:6 0:6
 
UTO 18.08. Goran Vasiljević vs Zoran Milićević 1:6 1:6
 
UTO 18.08. Vladan  Aleksić vs Nenad Varinac 6:2 4:6 7:6
 
SRE 19.08.
Vladan  Aleksić
vs Nikola Ratković
20h T1 kiša
 
ČET 20.08.
Slavko Pantović
vs
Nenad Varinac
6:2 6:4
 
PET 21.08.
Vladan Aleksić
vs
Nikola Ratković
6:2 6:0
 
PET 21.08. Željko Marković vs Zoran Milićević 3:6 6:1 6:7
 
SUB 22.08. Dejan Nikolić vs Vladan Aleksić
2;6 2;6
 
SUB 22.08. Nikola Ratković vs Slobodan Todorović 3:6 4:6
 
NED 23.08. Dejan Nikolić vs Nikola Ratković 6:3 6:3
 
PON 24.08. Slavko Pantović vs Vladan Aleksić 6:2 5:7 7:6
 
UTO 25.08. Milan Anttešić vs Nenad Varinac 4:6 6:3 6:7
 
SRE 26.08.
Nikola Đurđević
vs
Zoran Milićević
6:3 6:2
 
SRE 26.08.
Nikola Ratković
vs
Branko Jajčanin
6:2 2:6 6:7
 
ČET 27.08. Nikola Đurđević vs Branko Jajčanin 7:5 6:1
 
ČET 27.08.
Milan Antešić
vs
Goran Vasilević
4:6 7:5 7:6
 
PET 28.08. Nenad Varinac vs Brnko Jajčanin 6:2 6:4
 
SUB 29.08. Nikola Đurđević vs Nikola Ratković 6:1 6:4
 
NED 30.08. Dejan Nikolić vs Nenad Varinac 6:2 4:6 6:7
 
SRE 02.09.
Nikola Đrđević
vs
Goran Vasiljević
7:5 7:5
 
SUB 05.09. Nikola Đurđević vs Bora Maletić 3:6 3:6
 
NED 06.09. Bora Maletić vs Zoran Antić 7:6 6:3
 
NED 06.09. Zoran Antić vs Nikola Ratković 7:6 6:4
 
PON 07.09. Bora Maletić vs Dejan Nikolić 5:7 6:7
 
PON 07.09. Nenad Varinac vs Nikola Ratković 6:3 7:5
 
UTO 08.09. Bora Maletić vs Zoran Milićević 6:3 5:7 7:6
 
UTO 08.09. Goran Vasiljević vs Zoran Antić 7:6 6:4
 
SRE 09.09.
Milan Antešić vs
Nikola Ratković
6:2 5:7 7:2
 
SRE 09.09. Branko Jajčanin vs Goran Vasiljević 2:6 1:6
 
UTO
15.09.
Slobodan Todorović
vs
Bora Maletić 
7:6 6:4
 
SRE 16.09.
Vladan Aleksić
vs
Nikola Đurđević
6:7 3:6
 
SUB 19.09. Zoran Antić vs Zoran Milićević 7:5 6:4
 
SUB 19.09.
Željko Marković
vs
Nikola Ratković
5:7 4:6
 
NED 20.09. Slavko Pantović vs Nikola Ratković 6:4 6:1
 
UTO 22.09. Slavko Pantović vs Zoran Milićević 6:2 6:2  
UTO 22.09. Goran Vasiljević vs Bora Maletić 6:2 2:6 7:6  
UTO 22.09. Dejan Nikolić vs Milan Antešić 4:6 0:6  
             
             

Tabela rezultata



vs
ŽEL
MAR
SLO
TOD
NIK
ĐUR
MIL
ANT

ZOR
ANT
BOR
MAL
NEN
VAR
ZOR
MIL
VLA
ALE
DEJ
NIK
GOR
VAS
NIK 
VIL
BRA
JAJ
SLA
PAN
NIK
RAT
ŽEL
MAR 
x 4 5
6 7
6 6
4 2
166
627
6 7
3 5
7 6
6 3
6 6
2 1
617
366
6 6
1 3
6 6
3 4
2 0
6 6
646
167
  6 6
3 1
7 6
5 4
SLO
TOD
6 7
4 5
x 5 4
7 6
0 2
6 6
4 3
6 6
6 4
7 6
636
467
5 4
7 6
627
266
647
466
607
266
4 0
6 6
0 4
6 6
6 6
2 2
3 4
6 6
 NIK
ĐUR
4 2
6 6
7 6
5 4
x
367
 626
376
667
6 6
3 3
626
467
3 2
6 6
6 3
7 6
  5 5
7 7
6 7
2 5
5 1
7 6
6 7
4 5
2 4
6 6
MIL
ANT
627
166
6 6
0 2
626
367
x
6 6
4 4
646
167
637
466
3 3
6 6
567
726
4 0
6 6
656
477
  1 5
6 7
6 6
4 1
272
657
ZOR
ANT
3 5
6 7
6 6
4 3
667
376
4 4
6 6
x
7 6
6 3
5 4
7 6
5 4
7 6
6 6
3 3
626
467
7 6
6 4
  376
657
6 6
0 2
6 4
7 6
BOR
MAL
6 3
7 6
7 6
6 4
3 3
6 6
167
646
6 3
7 6
x 3 3
6 6
376
657
6 6
2 3
7 7
5 6
627
266
  3 3
6 6
466
627
 
NEN
VAR
2 1
6 6
467
636
467
626
466
637
7 6
5 4
6 6
3 3
x 716
667
647
266
646
267
366
647
  2 4
6 6
6 6
2 4
3 5
6 7
ZOR
MIL
366
617
7 6
5 4
6 6
3 2
6 6
3 3
7 6
5 4
657
376
667
716
x 6 6
1 3
6 7
3 5
1 1
6 6
647
366
2 2
6 6
6 6
2 2
 
VLA
ALE
1 3
6 6
266
627
7 6
6 3
726
567
3 3
6 6
2 3
6 6
266
647
1 3
6 6
x 2 2
6 6
4 0
6 6
4 2
6 6
1 3
6 6
657
276
2 0
6 6
DEJ
NIK
3 4
6 6
466
647
  6 6
4 0
467
626
5 6
7 7
267
646
3 5
6 7
6 6
2 2
x
2 1
6 6
637
366
376
657
  3 3
6 6
GOR
VAS
6 6
2 0
266
607
7 7
5 5
477
656
6 4
7 6
266
627
647
366
6 6
1 1
6 6
4 0
6 6
2 1
 x 7 7
6 6
2 1
6 6
6 6
1 1
 
NIK
VIL
167
646
6 6
4 0
2 5
6 7



  366
647
6 6
4 2
366
637
6 6
7 7
x   6 6
3 4
 
BRA
JAJ
  6 6
0 4
7 6
5 1
6 7
1 5
657
376
6 6
3 3
6 6
2 4
6 6
2 2
6 6
1 3
667
376
6 6
2 1
  x 6 6
0 0
626
267
SLA
PAN
3 1
6 6
2 2
6 6
4 5
6 7
4 1
6 6
0 2
6 6
627
466
2 4
6 6
2 2
6 6
276
657
  1 1
6 6
3 4
6 6
0 0
6 6
x 4 1
6 6
NIK
RAT
5 4
7 6
6 6
3 4
6 6
2 4
657
272
7 6
6 4

6 7
3 5
  6 6
2 0
6 6
3 3
    267
626
6 6
4 1
x

 

 

 



Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije