2015
KATEGORIJA

»SUPER«


Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 150 ETP

Pobeda 2:1 – 100 ETP
Poraz 1:2 – 50 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

 


Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Žarko Čiča 9
9
0
858
Ivan Albaneze
6
3
3
297
Nikola Mirković
10
7
3
660
Aleksandar Marković 8
6
2
495
Srđan Grujičić
9
 3 6
297
Đorđe Simić
6
0 6
99
Siniša Vukićević
9
8
1
726
Milan Cvetković 7
3
4
330
Željko Simović 9
4
5
495
Zoran Čudanov 7
1
6
132
Marko Pajević 10
1
9
66

 
 

Raspored utakmica


SUB 20.06.
Milica Petrović
vs
Ivan Albaneze
6:1 7:5
 
NED 21.06.
Žarko Čiča
vs
Nikola Mirković
6:1 6:4
 
UTO
23.06.
Milica Petrović
vs
Srđan Grujičić
4:6 7:6 7:6
 
UTO 23.06.
Goran Ruvidić vs
Žarko Čiča
0:6 1:6
 
ČET 25.06. Nikola Mirković vs Ivan Albaneze 7:5 7:6
 
UTO 30.06.
Žarko Čiča
vs
Đorđe Simić
6:0 6:0
 
SRE 01.07. Srđan Grujičić vs Nikola Mirković 5:7 3:6
 
SRE 01.07. Aleksandar Marković vs Goran Ruvidić 6:1 6:4
 
ČET 02.07. Srđan Grujičić vs Ivan Albaneze 5:7 5:7
 
SUB 04.07. Milan Cvetković vs Žarko Čiča 2:6 1:6
 
UTO 07.07. Milica Petrović vs Đorđe Simić 6:4 3:6 7:6
 
UTO 07.07. Siniša Vukićević vs Nikola Mirković 6:3 6:0
 
ČET 09.07. Žarko Čiča vs Ivan Albaneze 6:3 7:6
 
SRE 15.07. Žarko Čiča vs Aleksandar Marković 6:4 7:5
 
SUB 18.07. Milan Cvetković
vs Zoran Čudanov
3:6 6:0 7:6
 
ČET 23.07. Žarko Čiča vs Marko Pajević 6:1 6:4
 
PON 27.07. Đorđe Simić vs Željko Simmović 4:6 7:6 6:7
 
PON 27.07.
Milica Petrović vs
Marko Pajević
6:1 1:6 6:7
 
UTO 28.07. Milan Cvetković vs Marko Pajević 6:1 6:3
 
SRE 29.07. Željko Simović vs Zoran Čudanov 6:4 7:6
 
PET 31.07.
Srđan Grujičić
vs
Marko Pajević
6:3 7:5
 
SUB 01.08.
Zoran Čudanov
vs
Marko Pajević
6:3 6:2
 
PON 03.08. Aleksandar Marković vs Željko Simović 6:1 1:6 7:6
 
PON
02.08. Nikola Mirković
vs
Đorđe Simić
6:4 6:1
 
UTO 03.08. Zoran Čudanov vs Siniša Vukićević
1:6 4:6
 
SRE 05.08. Nikola Mirković vs Marko Pajević 6:4 6:3
 
SRE 05.08. Siniša Vukićević vs Srđan Grujičić 6:4 6:3
 
ČET 06.08. Srđan Grujičić vs Zoran Čudanov 7:6 7:5
 
PET 07.08. Siniša Vukićević vs Marko Pajević 6:0 6:1
 
PET 07.08. Željko Simović vs Srđan Grujičić 3:6 6:3 7:6
 
SUB 08.08. Nikola Mirković vs Zoran Čudanov
7:6 6:3
 
PON 10.08. Željko Simović vs Marko Pajević 6:4 6:3
 
UTO 11.08. Siniša Vukićević vs Aleksandar Marković 6:2 6:2
 
SRE 12.08. Siniša Vukićević vs Milan Cvetković 6:4 0:6 7:6
 
ČET 13.08. Željko Simović vs Nikola Mirkovič 3:6 6:1 6:7
 
ČET 14.08. Marko Pajević
vs Đorđe Simić 3:6 7:6 7:6
 
UTO 18.08.
Siniša Vukićević
vs
Željko Simović
4:6 6:1 7:6
 
SRE 19.08.
Žarko Čiča
vs
Siniša Vukićević 6:1 6:4
 
PET
21.08. Aleksandar Marković vs Nikola Mirković 6:3 1:6 7:6
 
PET
21.08.
Žarko  Čiča
vs
Željko Simović
6:3 6:7 7:6
 
PON 24.08.
Siniša Vukićević
vs
Đorđe Simić
6:1 6:0
 
PON 24.08.
Aleksandar Marković
vs
Milan Cvetković
6:3 3:6 7:6
 
UTO O1.09. Milan Cvetković vs Nikola Mirković 6:2 4:6 6:7
 
UTO 01.09. Aleksandar Marković vs Marko Pajević 6:0 7:6
 
NED 06.09. Ivan Albaneze vs Marko Pajević 7:5 6:4
 
UTO 08.09. Željko Simović vs Ivan Albaneze 1:6 7:5 6:7
 
UTO 08.09. Đorđe Simić vs Srđan Grujičić 3:6 6:3 6:7  
PON 14.09. Ivan Albaneze vs Milan Cvetković 0:6 6:4 6:7  
ČET 17.09. Zoran Čudanov vs Aleksandar Marković 5:7 0:6
 
PET 18.09.
Žarko Čiča
vs
Srđan Grujičić
6:4 7:5
 
SUB 19.09.
Aleksandar Marković
vs
Srđan Grujičić
7:5 6:1
 

 

Tabela rezultata


vs ŽAR
ČIČ 
 IVA
 ALB
NIK
MIR 
ALE
MAR
SRĐ 
GRU
ĐOR
SIM
SIN
VUK 
MIL
CVE 
ŽEL
SIM 
ZOR
ČUD
MAR
 PAJ
ŽAR
ČIČ
x 3 6
6 7
1 4
6 6
4 5
6 7
4 5
6 7
0 0
6 6
1 4
6 6
2 1
6 6
376
667
  1 4
6 6
IVA
ALB
6 7
3 6
x 7 7
5 6
  5 5
7 7
    647
066
176
657
  5 4
7 6
NIK
MIR
6 6
1 4
5 6
7 7
x 617
366
5 3
7 6
4 1
6 6
6 6
3 0
646
267
366
617
6 3
7 6
4 3
6 6
ALE
MAR
6 7
4 5
  366
617
x
5 1
7 6
  6 6
2 2
366
637
166
617
5 0
7 6
0 6
7 6
SRĐ
GRU
6 7
4 5
7 7
5 5
7 6
5 3
7 6
5 1
x 366
637
6 6
4 3

367
636
6 5
7 7
3 5
6 7
ĐOR
SIM
6 6
0 0

6 6
4 1
  637
366
x 6 6
1 0

667
476
  377
666
SIN
VUK
6 6
1 4

3 0
6 6
2 2
6 6
4 3
6 6
1 0
6 6
 x 466
607
616
467
1 4
6 6
0 1
6 6
MIL
CVE
6 6
2 1
066
647
267
646
637
366
    607
466
x   606
367
1 3
6 6
ŽEL
SIM
667
276
657
176
617
366
 617
166
636
367
476
667
467
616
  x 4 6
6 7
4 3
6 6
ZOR
ČUD

  7 6
6 3
7 6
5 0
7 7
6 5
  6 6
1 4
367
606
6 7
4 6
x 3 4
6 6
MAR
PAJ
6 6
4 1
7 6
5 4
6 6
4 3
6 7
0 6
6 7
3 5
666
377
6 6
0 1
6 6
1 3
6 6
4 3
6 6
3 4
x

 

 

 



Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije