Kategorija: SUPER

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 150 ETP

Pobeda 2:1 – 100 ETP
Poraz 1:2 – 50 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Siniša Vukićević
9
9
0 825
Nikola Mirković 10
5
5
528
Aleksandar Marković 9
6
3
594
Željko Simović 9
3
6
330
Milan Cvetković 6
4
2 429
Ivan Albaneze 10
5
5
429
Srđan Grujičić 11
3
8
264
Zoran Čudanov 9
0 9
66
Slobodan Todorović 10
4
6
330
Nemanja Dervišević 10
10
0 990
Bojan Erman 8
6
2
528
Nikola Pisarić 11
2
9
231

 
 

Raspored utakmica


DAN DATUM PLAYER PLAYER vs PLAYER PLAYER H / T
SUB 07.05.
Slobodan Todorović
vs
Zeljko Simović
3:6 6:7
NED 08.05. Nikola Mirković vs Bojan Erman 3:6 6:3 6:7
UTO 17.05. Zoran Čudanov vs Srđan Grujičić 6:7 5:7
ČET 19.05.
Nikola Mirković  vs
Željko Simović
6:4 6:2
ČET 19.05. Bojan Erman vs Slobodan Todorović 6:3 6:0
ČET 19.05. Ivan Albaneze vs Nikola Pisarić 6:4 4:6 7:6
SUB 21.05. Siniša Vukićeveić vs Ivan Albaneze 6:2 6:1
NED 22.05. Nemanja Dervišević vs Nikola Mirković 6:3 6:1
UTO 24.05. Aleksandar Marković vs Nemanja Dervišević 3:6 2:6
SRE 25.05. Siniša Vukićević vs Nikola Mirković 6:1 6:2
ČET 26.05. Nikola Pisarić vs Srđan Grujičić 7:5 6:7 7:6
SUB
28.05.
Srđan Grujičić
vs Nikola Mirković
5:7 4:6
NED 29.05. Ivan Albaneze
vs Bojan Erman 7:5 2:6 6:7
UTO 31.05. Nikola Mirković vs Nikola Pisarić
6:4 1:6 7:6
ČET
02.06.
Ivan Albaneze
vs
Nemanja Dervišević
2:6 2:6
PET 03.06. Nikola Pisarić vs Željko Simović 4:6 2:6
SUB
04.06.
Nemanja Dervišević vs
Milan Cvetković 6:0 6:2
NED 05.06.
Bojan Erman vs
Željko Simović
6:2 6:2
UTO 07.06.
Siniša Vukićević
vs Željko Simović
6:2 6:1
UTO 07.06. Slobodan Todorović vs Srđan Grujičić
7:6 6:4
UTO 07.06.
Zoran Čudanov vs Aleksandar Marković 1:6 2:6
ČET 09.06. Aleksandar Markovoić vs Slobodan Todorović 6:2 6:0
ČET 09.06. Srđan Grujičić
vs Milan Cvetković 5:7 3:6
PET 10.06. Nikola Mirković vs Ivan Albaneze 6:3 4:6 6:7
UTO 14.06. Nemanja Dervišević vs Srđan Grujičić 6:2 6:4
UTO 14.06. Nikola Pisarić
vs Aleksandar Markovoić 1:6 1:6
SRE 15.06.
Nikola Mirkvoić
vs
Zoran Čudanov
4:6 6:3 7:6
ČET 16.06. Ivan Albaneze vs Željko Simović 6.4 6:2
ČET 16.06. Nemanja Dervišević vs Bojan Erman 6:0 6:4
ČET 16.06.
Aleksandar Marković
vs Milan Cvetković
3:6 3:6
PET 17.06.
Nikola Mirković vs Slobodan Todorović
7:5 7:5
SUB
18.06.
Bojan Erman vs
Srđan Grujičić
6:0 6:0
PET
21.06. Nikola Pisarić vs Siniša Vukićević 6:0 6:3
ČET 30.06. Nemanja Dervišević vs Željko Simović
6:1 6:1
SUB 02.07. Zoran Čudanov vs Nikola Pisarić
6:3 2:6 6:7
PON 04.07. Milan Cvetković vs Slobodan Todorović 6:3 6:7 6:7
PON 04.07. Aleksandar Marković vs Siniša Vukićević 5:7 6:2 6:7
SRE 06.07. Milan Cvetković vs Zoran Čudanov 6:1 6:2
SRE 06.07.
Slobodan Todorović vs  Nemanja Dervišević
2:6 1:6
ČET 07.07.
Bojan Erman vs Siniša Vukićević
6:4 2:6 6:7
SUB 09.07. Nikola Pisarić
vs Slobodan Todorović
3:6 3:6
PON 11.07. Bojan Erman vs Nikola Pisarić 4:6 7:6 7:6
UTO 12.07.  Željko Simović vs Zoran Čudanov 6:4 6:0
SRE 13.07. Slobodan Todorović vs Ivan Albaneze
7:5 0:6 7:6
PET 15.07. Siniša Vukićević vs Slobodan Todorović 6:0 6:2
NED
17.07. Siniša Vukićević
vs Zoran Čudanov 7:6 6:1
NED 17.07. Nikola Pisarić vs Nemanja Dervišević
1:6 2:6
PON 18.07. Nemanja Dervišević vs Zoran Čudanov 6:1 6:3
SUB 23.07. Siniša Vukićević vs Srđan Grujičić 7:5 7:5
NED
24.07. Željko Simović vs Srđan Grujičić 3:6 6:3 6:7
PON 25.07. Aleksandar Marković vs Srđan Grujičić 6:4 6:4
PET 29.07 Srđan Grujičić vs Ivan Albaneze 6:4 4:7 7:6
PET 29.07. Aleksandar Marković vs Nikola Mirković 6:3 3:6 7:6
NED
31.07.
Zoran Čudanov
vs
Ivan Albaneze
3:6 0:6
PET 06.08.
Aleksandar Marković
vs
Ivan Albaneze 6:4 6:0
UTO 09.08.
Milan Cvetković
vs
Nikola Pisarić
6:3 6:4

 

 

Tabela rezultata


vs SIN
VUK
NIK
MIR
ALE
MAR
ŽELJ
SIM
MIL
CVE
IVA
ALB
SRĐ
GRU
ZOR
ČUD
SLO
TOD
NEM
DER
BOJ
ERM
NIK
PIS
SIN
VUK
x 1 2
6 6
566
727
2 1
6 6

2 1
6 6
5 5
7 7
6 1
7 6
0 2
6 6

626
467
0 3
6 6
NIK
MIR
6 6
1 2
x 637
366
4 2
6 6

367
646
5 4
7 6
636
467
5 5
7 7
6 6
3 1
637
366
466
617
 ALE
MAR
727
566
366
637
x   6 6
3 3
4 0
6 6
4 4
6 6
1 2
6 6
2 0
6 6
6 6
3 2
  1 1
6 6
 ŽELJ
SIM
6 6
2 1
6 6
4 2

x   6 6
4 2
637
366
4 0
6 6
3 6
6 7
6 6
1 1
6 6
2 2
4 2
6 6
MIL
CVE
   
3 3
6 6

x   5 3
7 6
1 2
6 6
377
666
6 6
0 2
  3 4
6 6
IVA
ALB
6 6
2 1
646
367
6 6
4 0
4 2
6 6

x 647
466
3 0
6 6
707
566
6 6
2 2
567
726
466
647
SRĐ
GRU
7 7
5 5
7 6
5 4
6 6
4 4
366
637
7 6
5 3
466
647
x 6 5
7 7
7 6
6 4
6 6
2 4
6 6
0 0
767
576
ZOR
ČUD
7 6
6 1
467
636
6 6
1 2
6 6
4 0
6 6
1 2
6 6
3 0
7 7
6 5
x
6 6
1 3
  367
626
SLO
TOD
6 6
0 2
7 7
5 5
6 6
2 0
6 7
3 6
666
377
566
707
6 4
7 6

x 6 6
2 1
6 6
3 0
3 3
6 6
NEM
DER

3 1
6 6
3 2
6 6
1 1
6 6
0 2
6 6
2 2
6 6
2 4
6 6
1 3
6 6
2 1
6 6
x 0 4
6 6
1 2
6 6
BOJ
ERM
467
626
366
637
  2 2
6 6
  726
567
0 0
6 6
  3 0
6 6
6 6
0 4
x 666
477
NIK
PIS
6 6
0 3
617
466
6 6
1 1
6 6
4 2
6 6
3 4
647
466
576
767
626
367
6 6
3 3
6 6
1 2
477
666
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije