Kategorija: B

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 33 ETP

Pobeda 2:1 – 22 ETP
Poraz 1:2 – 11 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 50 ETP

Pobeda 2:1 – 35 ETP
Poraz 1:2 – 15 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Vladan Jakovljević 6
4
2
132
Saša Kovačević 6
3
3
99
Nenad Vasić 6 3
3
110
Boro Kusić 6
2
4
66
Gregor Rožanc 7
6
1
187
Veljko Radojković (POVREDA)
2
0 2
0
Milan Petrović 3
1
2
33
Dejan Kačavenda 6
6
0 198
Aleksandar Erdeljanov(POVREDA)
7
0 7
11

 
 

Raspored utakmica


SRE 27.04. Nenad Vasić vs Vladan Jakovljević 4:6 2:6
PON 09.05 Aleksandar Erdeljanov vs Sale Kovačević 1:6 7:5 6:7
SRE 11.05.
Gregor Rožanc
vs
Milan Petrović
6:1 6:2
UTO
17.05. Nenad Vasić
vs Dejan Kačavenda 6:2 6:7 6:7
SRE 18.05. Nenad Vasić vs Gregor Rožanc 3:6 4:6
ČET 19.05. Veljko Radojković vs Boro Kusić
4:6 2:6
ČET 19.05.
Dejan Kačavenda
vs
Aleksandar Erdeljanov
7:5 6:1
NED 22.05. Saša Kovačević vs Gregor Rožanc 6:4 6:4
UTO 24.05. Nenad Vasić vs Aleksandar Erdeljanov 6:0 6:3
UTO 24.05. Dejan Kačavenda vs Veljko Radojković
6:3 6:2
ČET 26.05. Nenad Vasić vs Saša Kovačević 6:4 6:0
ČET 26.05. Gregor Rožanc vs Dejan Kačavenda 6:3 6:7 6:7
NED 29.05. Gregor Rožanc vs Boro Kusić 3:6 6:7
PON 30.05. Vladan Jakovljević vs Saša Kovačević 4:6 6:1 6:7
UTO 31.05. Nenad Vasić vs Boro Kusić 6:1 6:1
ČET 02.06. Dejan Kačavenda vs Saša Kovačević 6:7 6:3 7:6
SRE 08.06. Vladan Jakovljević vs Dejan Kačavenda 3:6 0:6
ČET 30.06. Saša Kovačević vs Milan Petrović 6:4 6:4
ČET
01.07.
Boro Kusić vs
Dejan Kačavenda 4:6 1:6
PON 04.07. Boro Kusić vs Saša Kovačević 6:4 6:3
ČET
07.07.
Vladan Jakovljević vs
Boro Kusić 6:4 6:3
PON 11.07. Gregor Rožanc vs Vladan Jakovljević 7:5 4:6 6:7

 


vs VLA
JAK
SAŠ
KOV
NEN
VAS
BOR
KUS
GRE
ROŽ
VELJ
RAD
MIL
PET
DEJ
KAČ
ALE
ERD
VLA
JAK
x 617
466
4 2
6 6
4 3
6 6
746
567
x

6 6
3 0
0 0
6 6
SAŠ
KOV
466
617
x 6 6
0 4
6 6
3 4
6 6
4 4
x
4 4
6 6
667
736
176
657
NEN
VAS
6 6
4 2
0 4
6 6
x 1 1
6 6
6 6
3 4
x

377
666
0 3
6 6
BOR
KUS
6 6
4 3
3 4
6 6
6 6
1 1
x 6 7
3 6
4 2
6 6

6 6
4 1
0 0
6 6
 GRE
ROŽ
567
746
4 4
6 6
3 4
6 6
3 6
6 7
x x 1 2
6 6
377
666
0 0
6 6
VELJ
RAD
x
x x
6 6
4 2
x
x x
6 6
3 2
x
MIL
PET

6 6
4 4


6 6
1 2
x
x
0 0
6 6
DEJ
KAČ
3 0
6 6
736
667
666
277
4 1
6 6
666
377
3 2
6 6

x 5 1
7 6
ALE
ERD
6 6
0 0
657
176
6 6
0 3
6 6
0 0
6 6
0 0
x 6 6
0 0
7 6
5 1
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije