ategorija: II

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 66 ETP

Pobeda 2:1 – 44 ETP
Poraz 1:2 – 22 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

 

Spisak takmičara 


Ime i prezime  odigrano   
 pobeda    
poraza bodova
Aleksandar Piperski 7
5
2
374
Goran Krušić 7
5
2
352
Vladan Petković 5
0 5
0
Dejan Kačavenda 10
7
3
418
Gregor Rožanc 8
5
3
330
Vladan Jakovljević 7
6
1
330
Nenad Vasić 9 6 3
374
Saša Kovačević 7
2
5
176
Boro Kusić 10
4
6
264
Milan Petrović 5
0
5
0
Veljko Radojković 5
1
4
88

 
 

Raspored utakmica


PON
11.07.
Aleksandar Piperski vs
Boro Kusić                
6:4 6:2     
UTO 12.07.
Dejan Kačavenda vs
Saša Kovačević
6:2 5:7 7:6
UTO 12.07. Aleksandar Piperski vs
Nenad Vasić
6:2 7:5
ČET 14.07. Boro Kusić vs Vladan Petković 6:3 6:3
ČET 14.07. Dejan Kačavenda vs Nenad Vasić 4:6 5:7
ČET 14.07. Gregor Rožanc vs Saša Kovačević 6:2 2:6 7:6
NED 17.07.
Aleksandar Piperski
vs
Dejan Kačavenda
7:5 5:7 6:7
SRE 20.07. Dejan Kačavenda vs Boro Kusić 6:2 6:0
PET 22.07. Nenad Vasić vs Boro Kusić 5:7 6:4 7:6
SUB 23.07. Goran Krušić vs Gregor Rožanc 4:6 4:6
NED 24.07. Nenad Vasić vs Saša Kovačević 6:1 6:4
SRE 27.07.
Goran Krušić
vs
Dejan Kačavenda
6:2 6:3
ČET 28.07. Gregor Rožanc vs Nenad Vasić 3:6 4:6
PET 29.07. Boro Kusić vs Saša Kovačević
4:6 0:6
PET 29.07. Goran Krušić 
vs Nenad Vasić 6:2 3:6 6:7
SUB 30.07. Gragor Rožanc vs Vlada Petković 6:2 6:4
PON 01.08.
Veljko Radojković vs
Boro Kusić 6:0 2:6 6:7
UTO 02.08.
Veljko Radojković
vs Vladan Jakovljević
2:6 4:6
SRE 03.08. Vlada Petković vs Aleksandar Piperski
5:7 3:6
ČET 04.08. Milan Petrović vs Dejan Kačavenda 3:6 0:6
PET 05.08. Saša Kovačević vs Goran Krušić 5:7 1:6
NED 07.08. Gregor Rožanc vs Boro  Kusić 1:6 2:6
UTO 09.08. Aleksandar Piperski vs Saša Kovačević 6:3 6:4
SUB 13.08. Gregor Rožanc vs Dejan Kačavenda 5:7 2:6
PON 15.08.
Veljko Radojković
vs
Nenad Vasić 6:4 6:1
UTO 16.08. Dejan Kačavenda
vs Veljko Radojković
6:3 6:1
SUB 20.08.
Vlada Petković vs Dejan Kačavenda 1:6 4:6
SUB 20.08.
Branko Jajčanin vs Nenad Vasić 4:6 0:6
SRE
24.08. Saša Kovačević vs Milan Petrović 6:4 6:3
SUB 27.08. Aleksandar Piperski
vs Vladan Jakovljević 6:4 4:6 6:7
NED 28.08. Nenad Vasić vs Vlada Petković 7:5 6:4
UTO 30.08. Boro Kusić vs Vladan Jakovljević 2:6 4:6
SRE 07.09. Goran Krušić vs Milan Petrović
6:1 6:1
SRE
07.09.
Vladan Jakovljević
vs
Dejan Kačavenda
7:5 6:4
PET 09.09. Veljko Radojković vs Aleksandar Piperski 5:7 3:6
UTO 13.09. Vladan Jakovljević vs Nenad Vasić  6:4 4:6 7:6
SUB 17.09. Goran Krušić vs Vladan Jakovljević 6:3 6:4
N/K 21.09. Gregor Rožanc vs Milan Petrović 6:3 6:3
SRE 21.09. Gregor Rožanc vs Vladan Jakovljević 6:4 3:6 6:7
PET 23.09. Milan Petrović vs Boro Kusić
3:6 3:6
SRE 28.09. Boro Kusić vs Goran Krušić 2:6 3:6
     PLY OFF
  PLY OFF
 
PET 30.10. Nenad Vasić vs Saša Kovačević 6:4 6:4
PET 30.10. Dejan Kačavenda vs Gregor Rožanc 6:4 6:3
SUB
01.10.
Aleksandar Piperski vs
Vladan Jakovljević
16h T1
NED 02.10.
Aleksandar Piperski vs Goran Krušić
16h T1

vs ALE
PIP
GOR
KRU
VLA
PET
DEJ
KAČ
GRE
ROŽ 
VLA
JAK
NEN
VAS
SAŠ
KOV
BOR
KUS
MIL
PET
VELJ
RAD
ALE
PIP 
x   5 3
7 6
577
756
  467
646
2 5
6 7
3 4
6 6
4 2
6 6

5 3
7 6
GOR
KRU 
  x   2 3
6 6
6 6
4 4
3 4
6 6
267
636
5 1
7 6
2 3
6 6
1 1
6 6
 
VLA
PET 
7 6
5 3
  x 6 6
1 4
6 6
2 4
  7 6
5 4
  6 6
3 3
   
DEJ
KAČ 
756
577
6 6
2 3
1 4
6 6
x 5 2
7 6
7 6
5 4
6 7
4 5
276
657
2 0
6 6
3 0
6 6
1 3
6 6
GRE
ROŽ 

4 4
6 6
2 4
6 6
7 6
5 2
x 467
636
6 6
3 4
266
627
6 6
1 2
3 3
6 6

VLA
JAK
646
467
6 6
3 4
  5 4
7 6
636
467
x 466
647

2 4
6 6

2 4
6 6
NEN
VAS
6 7
2 5
636
267
5 4
7 6
4 5
6 7
3 4
6 6
647
466
x 1 4
6 6
746
567

6 6
4 1
SAŠ
KOV
6 6
3 4
7 6
5 1

657
276
627
266

6 6
1 4
x 4 0
6 6
4 3
6 6

BOR
KUS
6 6
4 2
6 6
2 3
3 3
6 6
6 6
2 0
6 6
1 2
6 6
2 4
567
746
6 6
4 0
x 3 3
6 6
626
067
MIL
PET

6 6
1 1
  6 6
3 0
6 6
3 3


6 6
4 3
6 6
3 3
x
VELJ
RAD
7 6
5 3
    6 6
1 3

6 6
2 4
4 1
6 6

067
626

x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije