667

Kategorija: SUPER

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 150 ETP

Pobeda 2:1 – 100 ETP
Poraz 1:2 – 50 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Siniša Vukićević
8
7
1
660
Nikola Mirković 10
4
6
528
Aleksandar Marković 9
7
2
627
Milan Cvetković 8
3
5
396
Slobodan Todorović 11
4
7
363
Nemanja Dervišević 10
10
0 957
Bojan Erman 10
6
4
528
Aleksandar Stojanović 9
3
6
297
Marko Pajević 11
3
8
264
Ivan Albaneze 10
5
5
495
Željko Simović
10
3
7
363
Srđan Gujičić 11
4
7
363

 
 

Raspored utakmica


DAN DATUM PLAYER PLAYER vs PLAYER PLAYER H / T
NED 17.07.
Aleksandar Stojanović
vs
Slobodan Todorović
4:6 7:6 6:7 
PON 18.08. Milan Cvetković vs Marko Pajević 6:4 6:4
UTO 19.07. Slobodan Todorović vs Marko Pajević 6:3 7:6
SRE 20.07.
Nikola Mirković vs Bojan Erman
6:3 3:6 6:7
 ČET 21.07.
Siniša Vukićević
vs
Marko Pajević
7:5 6:2
PET 22.07.  Aleksandar Stojanović vs Marko Pajević 6:4 7:5
NED 24.07. Nikola Mirković vs Marko Pajević 3:6 6:3 6:7
NED
24.07.
Siniša Vukićević
vs
Milan Cvetković
3:6 6:3 7:6
PON 25.07. Nemanja Dervišević vs Aleksandar Stojanović 6:0 6:1
UTO 26.07. Nemanja Dervišević vs Marko Pajević 6:1 6:1
PON 02.08. Ivan Albaneze vs Marko Pajević 4:6 2:6
SRE 03.08.
Nikola Mirkvoić
vs
Aleksandar Stojanović
6:3 6:1
SUB 06.08.
Bojan Erman vs
Marko Pajević
6:1 6:4
SRE 10.08. Srđan Grujičoć vs Ivan Albaneze
2:6 3:6
PET
12.08.
Aleksandar Stojanović 
vs Srđan Grujičić
2:6 6:4 7:6
SUB 13.08. Nemanja Dervišević vs Slobodan Todorović 6:1 6:4
SUB 13.08.
Bojan Erman vs Milan Cvetković
3:6 7:5 7:6
NED 14.08. Bojan Erman vs Aleksanar Marković 1:6 6:4 6:7
NED
14.08.
Nikola Mirković
vs
Ivan Albaneze
6:2 6:4
PON 15.08. Srđan Grujičić
vs Slobodan Todorović 5:7 6:4 7:6
UTO 16.08. Nemanja Dervišević vs Ivan Albaneze 6:3 6:1
ČET 18.08. Aleksandar Marković vs Srđan Grujičić 6:3 6:4
PET 19.08. Ivan Albaneze vs Aleksandar Stojanović 6:2 6:3
SUB 20.08.
Bojan Erman vs
Nemanja Drvošević
2:6 3:6
SRE 24.08. Nikola Mirković vs Srđan Grujičić
3:6 7:6 6:7
ČET 25.08. Siniša Vikićević vs Bojan Erman 6:3 6:4
ČET 25.08. Nemanja Dervišević vs Aleksandar Marković 6:3 6:3
NED 28.08. Nikola Mirković vs Slobodan Todorović 6:1 6:3
PON 29.08. Nemanja Dervišević vs Željko Simović 6:0 6:2
UTO 30.08. Ivan Albaneze vs Slobodan Todorović 6:4 6:3
ČET 01.09. Željko Simović
vs Ivan Albaneze
3:6 4:6
ČET 01.09.
Nemanja Dervišević
vs
Milan Cvetković 3:6 6:3 7:6
NED 04.09.
Bojan Erman
vs
Željko Simović 4:6 1:6
SRE 06.09. Marko Pajević vs Srđan Grujičić   7:6 6:0
ČET
07.09. Slobodan Todorović
vs Željko Simović  3:6 2:6
ČET 08.09. Aleksandar Marković vs Marko Pajević
7:5 6:1
ČET 08.09. Nikola Mirkvoić vs Nemanja Dervišević
2:6 1:6
PET 09.09. Nemanja Dervišević vs Srđan Grujičić 6:0 6:2
PON 12.09. Bojan Erman vs Aleksandar Stojanović 4:6 6:1 7:6
SRE 14.09. Nikola Mirković vs Željko Simović
6:1 6:3
SUB 17.09.
Bojan Erman vs Srđan Grujičić
7:6 7:5
NED 18.09. Nikola Mirković vs Aleksandar Marković 2:6 3:6
NED 18.09. Bojan Erman vs Slobodan Todorović 6:4 6:3
ČET 22.09.
Siniša Vukićević vs Željko Simović
6:1 6:4
ČET 22.09.
Aleksandar Marković vs Slobodan Todorović 2:6 6:1 6:7
PET 23.09. Marko Pajević
vs Željko Simović 2:6 2:6
PET 23.09. Milan Cvetković vs Ivan Albaneze 6:2 7:5
PET 23.09. Siniša Vukićević vs Slobodan Todorović 6:1 6:3
PON 26.09. Siniša Vukićević
vs Aleksandar Marković
6:3 4:6 6:7
ČET
28.09. Aleksandar Stojanović vs Željko Simović 6:3 3:6 7:6
ČET 29.09. Siniša Vukićević vs Nikola Mirković 6:1 4:6 7:6
ČET 29.09.
Srđan Grujičić vs Željko Simović 6:4 6:4
PET 30.09. Milan Cvetković
vs Aleksandar Stojanović
6:2 6:3
PET 30.09. Aleksandar Markovć vs Ivan Albaneze 6:4 7:6
PET 30.09. Siniša Vukićević
vs Srđan Grujičić
7:5 6:4
SUB
01.10. Siniša Vukićević vs Aleksandar Stojanović 18h T2
NED 02.10. Milan Cvetković vs Slobodan Todorović 0:6 0:6
NED 02.10. Milan Cvetković vs Srđan Grujičić 0:6 0:6
NED 02.10. Bojan Erman vs Ivan Albaneze
5:7 0:6
PON 03.10.
Aleksandar Marković
vs
Željko Simović
6:3 6:7 7:6

 

Tabela rezultat

vs SIN
VUK
NIK
MIR
ALE
MAR
MIL
CVE
SLO
TOD
NEM
DER
BOJ
ERM
ALE
STO
MAR
PAJ
ŽELJ
SIM
IVA
ALB
SRĐ
GRU
SIN
VUK
x 166
647
367
646
636
367
1 3
6 6

3 4
6 6

5 2
7 6
1 4
6 6
  5 4
7 6
NIK
MIR
647
166
x
6 6
2 3

1 3
6 6
6 6
2 1
367
636
3 1
6 6
637
366
1 3
6 6
2 4
6 6
667
376
 ALE
MAR
646
367
2 3
6 6
x

617
266
6 6
3 3
166
647

5 1
7 6
376
667
4 6
6 7
3 4
6 6
MIL
CVE
367
636

  x 6 6
0 0
367
636
377
656
2 3
6 6
4 4
6 6
  2 5
6 7
6 6
0 0
SLO
TOD
6 6
1 3
6 6
1 3
266
617
0 0
6 6
x 6 6
1 4
6 6
4 3
476
667
3 6
6 7
6 6
3 2
6 6
4 3
567
746
NEM
DER

2 1
6 6
3 3
6 6
636
367
1 4
6 6
x 2 3
6 6
0 1
6 6
1 1
6 6
0 2
6 6
3 1
6 6
0 2
6 6
BOJ
ERM
6 6
3 4
636
367
647
166
656
377
4 3
6 6
6 6
2 3
x 616
467
1 4
6 6
6 6
4 1
7 6
5 0
6 5
7 7
ALE
STO
  6 6
3 1
  6 6
2 3
667
476
6 6
0 1
467
616
x 4 5
6 7
366
637
6 6
2 3
646
267
MAR
PAJ
7 6
5 2
366
637
7 6
5 1
6 6
4 4
6 7
3 6
6 6
1 1
6 6
1 4
6 7
4 5
x 6 6
2 2
4 2
6 6
6 0
7 6
ŽELJ
SIM
6 6
1 4
6 6
1 3
667
376
  3 2
6 6
6 6
0 2
4 1
6 6
637
366
2 2
6 6
x 6 6
3 4
6 6
4 4
IVA
ALB
  6 6
2 4
6 7
4 6
6 7
2 5
4 3
6 6
6 6
3 1
5 0
7 6
2 3
6 6
6 6
4 2
3 4
6 6
 x 2 3
6 6
SRĐ
GRU
7 6
5 4
376
667
6 6
3 4
0 0
6 6
746
567
6 6
0 2
7 7
6 5
267
646
7 6
6 0
4 4
6 6
6 6
2 3
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije