Kategorija: SUPER

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 150 ETP

Pobeda 2:1 – 100 ETP
Poraz 1:2 – 50 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Nikola Mirković 8 5 3 528
Aleksandar Marković 6 2 4 198
Ivan Albaneze 8 3 5 429
Željko Simović 7 5 2 462
Slobodan Todorović 6 2 4 165
Mlađan Mijić 7 1 6 198
Ivan Stankić 7 2 5 198
Aleksandar Živulović 7 7 0 693
Siniša Vukićević 2 2 0 165
David Radičević 8 5 3 429
Srđan Grujičić 9 1 8 132
Nikola Pisarić 10 6 4 462
Darijo Kesar 5 4 1 396

 
 

Raspored utakmica

 


 

ČET 11.05. David Radičević vs Ivan Albaneze 4:6 6:4 7:6
UTO 16.05.  Ivan Albaneze vs Slobodan Todorović 5:7 6:4 6:7
ČET 18.05. Aleksandar Živulović vs David Radičević 6:1 6:2
UTO 16.05. Aleksandar Marković vs Srđan Grujičić 6:4 6:0
UTO 16.05.  Nikola Mirković vs  Nikola Pisarić 4:6 6:4 6:7
NED 21.05 Nikola Pisarić vs Darijo Kesar 4:6 2:6
PON 22.05. Mlađan Mijić  vs  Srđan Grujičić 7:6 6:4
UTO 23.05. Darijo Kesar vs David Radičević 6:0 6:1
ČET 25.05. Aleksandar Živulović vs Ivan Albaneze 6:3 6:3
ČET 25.05. Slobodan Todorović vs Dario Kesar 3:6 1:6
ČET 25.05. Ivan Stankić vs Srđan Grujičić 6:1 6:4
PET 26.05. Nikola Mirković  vs Aleksandar Marković 6:1 6:3
SUB 27.05. Mlađan Mijić vs Nikola Pisarić 7:5 2:6 5:10
SUB 27.05. Darijo Kesar  vs Ivan Stankić  6:4 6:3
UTO 30.05. Nikola Mirković vs Mlađan Mijić 3:6 6:2 7:6
ČET 01.06. Ivan Stankić vs Nikola Pisarić 4:6 5:7
ČET 01.06. Srđan Grujičić vs David Radičević 6:7 4:6
PET 02.06. Slobodan Todorović vs Nikola Mirković  3:6 4:6
NED 04.06. David Radičević vs Nikola Pisarić 6:1 7:6
UTO 06.06. Ivan Stankić vs Nikola Mirković 4:6 5:7
SRE 07.06. Darijo Kesar vs Ivan Albaneze 2:6 6:7
PET 09.06. Nikola Mirković vs David Radičević 6:4 4:6 6:7
PET 09.06. Srđan Grujičić vs Nikola Pisarić 7:6 5:7 7:6
PET 09.06. Siniša Vukićević vs Aleksandar Marković 6:3 6:4
PON 12.06. Željko Simović vs Srđan Grujičić 3:6 7:5 7:6
SRE 14.06. Mlađan Mijić vs Ivan Stankić 3:6 1:6
SRE 14.06. Ivan Albaneze vs Siniša Vukičević 6:4 4:6 6:7  
ČET 15.06. Srđan Grujičić vs Nikola Mirković  0:6 0:6
ČET 15.06. Aleksandar Marković vs Aleksandar Živulović 6:7 1:6
UTO 20.06. Željko Simović vs Nikola Mirković  7:6 6:4
SUB 17.06. Aleksandar Živulović vs Nikola Pisarić 6:1 6:2
ČET 22.06. Slobodan Todorović vs Željko Simović 3:6 3:6
PET 23.06. Aleksandar Marković vs Ivan Albaneze 3:6 4:6
PON 26.06. Nikola Pisarić vs Željko Simović 4:6 6:4 7:6
PON 26.06. Srđan Grujičić vs Slobodan Todorović 6:4 4:6 6:7
UTO 27.06. Aleksandar Živulović vs Ivan Stankić 6:2 6:2
UTO 27.06. Mlađan Mijić vs Aleksandar Marković 1:6 3:6
SRE 28.06. Slobodan Todorović vs Nikola Pisarić 6:4 3:6 6:7
SRE 28.06. Ivan Albaneze vs Srđan Grujičić 6:1 6:3
PET 30.06. Mlađan Mijić vs David Radičević 3:6 7:5 6:7
PET 30.06. Ivan Stankić vs Željko Simović 0:6 0:6
PON 03.07. David Radičević vs Željko Simović 1:6 6:3 6:7
UTO 04.07.  Mlađan Mijić vs Aleksandar Živulović 1:6 2:6
SRE 05.07. Nikola Pisarić vs Ivan Albaneze 6:2 3:6 7:6
ČET 07.07. Aleksandar Živulović vs Željko Simović 6:3 6:2
           

 

 

Tabela rezultata


vs NIK
MIR
ALE
MAR
IVA
ALB
ŽELJ
SIM
SLO
TOD
MLA
MIJ
IVA
STA
ALE
ŽIV
SIN
VUK
DAV
RAD
SRĐ
GRU
NIK
PIS
DAR
KES
NIK
MIR
x 1 3
6 6
  7 6
6 4
3 4
6 6
626
367
4 5
6 7
    467
646
0 0
6 6
647
466
 
ALE
MAR
6 6
1 3
x 6 6
3 4
    1 3
6 6
  7 6
6 1
6 6
3 4
  4 0
6 6
   
 IVA
ALB
  3 4
6 6
x   747
566
    6 6
3 3
467
646
467
646
1 3
6 6
637
266
2 6
6 7
 ŽELJ
SIM
6 4
7 6
    x 3 3
6 6
  0 0
6 6
6 6
3 2
  166
637
666
377
467
646
 
SLO
TOD
6 6
3 4
  566
747
6 6
3 3
x           646
467
467
636
6 6
3 1
MLA
MIJ
367
626
6 6
1 3
       x 6 6
3 1
6 6
1 2
  657
376
6 4
7 6
567
726

IVA
STA
6 7
4 5
    6 6
0 0
  3 1
6 6
x 6 6
2 2
    1 4
6 6
6 7
4 5
6 6
4 3
ALE
ŽIV
  6 1
7 6
3 3
6 6
3 2
6 6
  1 2
6 6
2 2
6 6
x   1 2
6 6
  1 2
6 6
 
SIN
VUK
  3 4
6 6
646
467
          x        
DAV
RAD
646
467
  646
467
637
166
  376
657
  6 6
1 2
  x 6 4
7 6
 1 6
 6 7
6 6
0 1
SRĐ
GRU
6 6
0 0
6 6
4 0
6 6
1 3
377
666
467
646
7 6
6 4
6 6
1 4
    7 6
6 4
x 676
757
 
NIK
PIS
466
647
  266
637
646
467
636
467
726
567
4 5
6 7
6 6
1 2
  6 7
 1 6 
757
676
x 6 6
4 2
DAR
KES
 
6 7
2 6
  3 1
6 6
  4 3
6 6
    0 1
6 6
  4 2
6 6
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije