Kategorija: II

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 66 ETP

Pobeda 2:1 – 44 ETP
Poraz 1:2 – 22 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

 

Spisak takmičara 


Ime i prezime  odigrano   
 pobeda    
poraza bodova
Feđa Kapetanović 5 4 1 264
Milan Antešić 5 1 4 88
Goran Krušić 4 2 2 110
Nenad Saršon 6 2 4 176
Branko Jajčanin 5 2 3 110
Goran Vasiljević 8 5 3 242
Bojan Kemiveš 1 0 1 0
Milomir Mijatović 5 2 3 176
Vladan Jakovljević 5 3 2 198
Nikola Đurđević 6 4 2 286

 
 

Raspored utakmica


UTO 16.05.  Feđa Kapetanović vs Bojan Kemiveš  6:4 6:2
ČET 18.08. Goran Krušić vs Goran Vasiljević 6:1 6:2
SUB 20.05. Feđa Kapetanović vs Branko Jajčanin 7:6 7;5
SRE 24.05. Nenad Saršon vs Branko Jajčanin 6:4 4:6 6:7
SRE 24.05. Goran Vasiljević vs  Milan Antešić  3:6 6:3 7:4 
NED 28.05. Goran Krušić vs Vladan Jakovljević 3:6 2:6
PET 26.05. Milan Antešić vs Branko Jajčanin 4:6 4:6
PET 26.05. Goran Vasiljević vs Nenad Saršon 6:1 1:6 7:3
ČET 01.06. Feđa Kapetanović vs Milan Antešić 6:2 2:6 7:6
UTO 30.05. Vladan Jakovljević vs Nenad Saršon 0:6 6:0 7:6
ČET 01.06. Branko Jajčanin vs Goran Vasiljević 0:6 0:6
UTO 06.06. Milomir Mijatović vs Vladan Jakovljević 6:2 4:6 6:7 
PET 09.06. Goran Vasiljević vs Milomir Mijatović 1:6 6:1 7:6
PON 12.06. Feđa Kapetanović vs Goran Vasiljević 6:3 6:1
UTO 13.06 Nenad Saršon  vs  Goran Krušić 6:3 2:6 6:7
UTO 13.06. Nikola Đurđević vs Goran Vasiljević 6:3 6:2
ČET 15.06. Milan Antešić vs Nikola Đurđević 4:6 1:6
PET 16.06. Milomir Mijatović vs Nikola Đurđević  4:6 7:5 7:6
UTO 20.06.  Goran Krušić vs  Milomir Mijatović  4:6 4:6
UTO 20.06. Vladan Jakovljevic vs Goran Vasiljevic 6:4 2:6 6:7
PET 23.06. Branko Jajčanin vs Nikola Đurđević 4:6 1:6
UTO 27.06. Nenad Saršon vs Milomir Mijatović 6:7 6:2 7:6
PET 30.06. Feđa Kapetanović vs Nikola Đurđević 3:6 6:2 7:6
UTO 04.07. Nikola Đurđević vs Vladan Jakovljević 1:6 7:5 7:6
SRE 05.07. Milan Antešić vs Nenad Saršon 3:6 6:2 6:7
           
    Vladan Jakovljević    uto.-čet. od 19h+ ned.  
    Goran Vasiljević    sre-pet ceo dan  
    Milan Antešić   odsutan do 01.08.  
    Nikola Đurđević   čet, pet 10h ili 17h  
    Goran Krušić   od 10.07  
    Nenad Saršon    Odsutan od 05.08.  

 


vs FEĐ
KAP
MIL
ANT
GOR
KRU
NEN
SAR
BRA
JAJ
GOR
VAS
BOJ
KEM
MIL
MIJ
VLA
JAK
NIK
ĐUR
FEĐ
KAP
x 267
626
    6 5
7 7
3 1
6 6
4 2
6 6
    626
367
MIL
ANT
626
267
x   627
366
6 6
4 4
367
634
      6 6
4 1
GOR
KRU
    x 626
367
  1 2
6 6
  6 6
4 4
6 6
3 2
 
NEN
SAR
  366
627
367
626
x 467
676
617
163
  726
667
067
606
 
BRA
JAJ
7 7
6 5
4 4
6 6
  646
467
x 6 6
0 0
      6 6
3 1
GOR
VAS
6 6
3 1
634
367
6 6
1 2
163
617
0 0
6 6
x   612
167
626
467
6 6
3 2
BOJ
KEM
6 6
4 2
          x      
MIL
MIJ
 
4 4
6 6
667
726
  167
612
  x 267
646
656
477
VLA
JAK
    3 2
6 6
606
067
  467
626
  646
267
x 177
656
NIK
ĐUR
367
626
4 1
6 6
    3 1
6 6
3 2
6 6
  477
656
656
177
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije