Kategorija: III

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 33 ETP

Pobeda 2:1 – 22 ETP
Poraz 1:2 – 11 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 50 ETP

Pobeda 2:1 – 35 ETP
Poraz 1:2 – 15 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Vojislav Bilić 7 1 6 33
Saša Kovačević 5 2 3 66
Mladen Mršević 9 6 3 187
Saša Budimir 5 5 0 165
Boro Kusić 6 2 4 55
Dejan Mitrašinović 7 1 6 44
Gregor Rožanc 7 4 3 154
Dejan Kačavenda 8 6 2 198
Nenad Vasić 8 6 2 187
Milutin Marković 4 0 4 0

 
 

Raspored utakmica


PET  12.05. Mladen Mršević vs Dejan Mitrašinović 6:1 6:2
ČET 18.05. Dejan Kačavenda vs Nenad Vasić 3:6 6:7
PET  19.05. Nenad Vasić vs Milan Petrović 6:3 7:6
NED 21.05. Gregor Rožanc vs Dejan Kačavenda 2:6 2:6
SUB  27.05.  Boro Kusić  vs  Dejan Kačavenda  3:6 6:7
PET 26.05 Nenad Vasić vs Gregor Rožanc 7:5 3:6 7:6
NED 28.05. Mladen Mršević vs Gregor Rožanc 4:6 4:6
ČET  01.06. Vojislav Bilić vs Dejan Mitrašinović 5:7 6:2 7:0
ČET 01.06. Dejan Kačavenda vs Mladen Mršević 7:6 6:2
ČET 01.06. Saša Kovačević vs Gregor Rožanc 6:2 4:6 7:5
SRE 07.06. Mladen Mrševič vs Vojislav Bilić 6:2 6:4
ČET 08.06. Gregor Rožanc vs Dejan Mitrašinović 6:3 6:0
ČET 08.06. Boro Kusić vs Nenad Vasić 1:6 6:7
PET 09.06. Vojislav Bilić vs Dejan Kačavenda 1:6 2:6
PET 09.06. Nenad Vasić vs Saša Kovačević 5:7 7:6 7:6
PET  16.06. Vojislav Bilić vs Saša Budimir 2:6 0:6
PON 19.06. Gregor Rožanc vs Boro Kusić 7:6 6:3
PET 16.06. Mladen Mršević vs Nenad Vasić 5:7 7:5 6:4
PON 19.06. Dejan Kačavenda vs Saša Budimir 6:7 2:6
UTO 20.06 Dejan Mitrašinović vs  Dejan Kačavenda 1:6  1:6
SRE 21.06. Saša Budimir vs Mladen Mršević 6:3 6:1
ČET 22.06 Dejan Mitrašinović vs Nenad Vasić 2:6 1:6
PET 23.06. Nenad Vasić  vs Vojislav Bilić 6:1 6:3
PET 23.06. Boro Kusić vs Mladen Mršević 4:6 3:6
NED 25.06. Milutin Marković vs Saša Kovačević 4:6 2:6
PON 26.06. Saša Budimir vs Milutin Marković 6:1 6:1
SRE 28.06. Boro Kusić vs Dejan Mitrašinović 7:5 6:4
ČET 29.06. Milutin Marković vs Mladen Mršević 1:6 3:6
ČET 29.06. Vojislav Bilić vs Gregor Rožanc 6:7 2:6
PET 30.06. Nenad Vasić vs Saša Budimir 2:6 1:6
ČET 06.07. Boro Kusić vs Vojislav Bilić 3:6 6:4 7:6
ČET 06.07. Saša Kovačević vs Dejan Kačavenda  2:6 4:6
PON 10.07. Mladen Mršević vs Saša Kovačević 7:6 7:5
UTO 11.07. Dejan Mitrašinović vs Milutin Marković 6:2 7:6

 


vs VOJ
BIL
SAŠ
KOV
MLA
MRŠ
SAŠ
BUD
BOR
KUS
DEJ
MIT
GRE
ROŽ
DEJ
KAČ
NEN
VAS
MIL
MAR
VOJ
BIL
 x   6 6
2 4
6 6
2 0
367
646
726
567
7 6
6 2
6 6
1 1
6 6
1 3
 
SAŠ
KOV
  x 6 5
7 7
      265
647
6 6
2 4
577
766
4 2
6 6
MLA
MRŠ
2 4
6 6
6 5
7 7
x 6 6
3 1
4 3
6 6
1 2
6 6
6 6
4 4
7 6
6 2
754
576
1 3
6 6
SAŠ
BUD
2 0
6 6
  3 1
6 6
 x    
6 2
7 6
 2 1
6 6
1 1
6 6
BOR
KUS
646
367
  6 6
4 3
  x 5 4
7 6
7 6
6 3
6 7
3 6
6 7
1 6
 
DEJ
MIT
567
720
  6 6
1 2
  7 6
5 4
x 6 6
3 0
6 6
1 1
6 6
2 1
2 6
6 7
GRE
ROŽ
6 2
7 6
647
265
4 4
6 6
  6 3
7 6
3 0
6 6
x 6 6
2 2
737
564
 
DEJ
KAČ
1 2
6 6
2 4
6 6
6 2
7 6
7 6
6 2
3 6
6 7
1 1
6 6
2 2
6 6
x 6 7
3 6
 
NEN
VAS
1 3
6 6
766
577
577
756
6 6
2 1
1 6
6 7
2 1
6 6
566
737
3 6
6 7
x  
MIL
MAR
  6 6
4 2
6 6
1 3
6 6
1 1
  6 7
2 6
      x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije