Kategorija: I

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 66 ETP

Pobeda 2:1 – 44 ETP
Poraz 1:2 – 22 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 99 ETP

Pobeda 2:1 – 66 ETP
Poraz 1:2 – 33 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

 

 

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Aleksandar Stojanović 10 10 0 594
Marko Pajević 10 8 2 528
Zoran Antić 7 0 7 0
Vladan Aleksić 10 9 1 528
Feđa Kapetanović 10 3 7 220
Goran Vasiljević 9 4 5 242
Nikola Đurđević 9 4 5 330
Saša Budimir 9 6 3 396
Milomir Mijatović 9 2 7 132
Dejan Kačavenda 10 3 7 220
Nenad Vasić 9 2 7 176

 

Raspored utakmica


SRE 12.07. Dejan Kačavenda vs Nenad Vasić 7:5 1:6 7:6
ČET 13.07. Milomir Mijatović vs Goran Vasiljević 3:6 6:1 6:7
PET 14.07. Marko Tomašević vs Aleksandar Stojanović 3:6 1:6
PET 14.07. Marko Pajević vs Saša Budimir 7:6 7:6
PET 14.07. Vladan Aleksić vs Goran Vasiljević 7:5 6:2
SUB 15.07. Feđa Kapetanović vs Marko Pajević 3:6 4:6
NED 16.07. Vladan Jakovljević vs Nikola Djurdjević 5:7 2:6
SRE 19.07. Nikola Đurđević vs Goran Vasiljević 3:6 6:4 6:7
SRE 19.07. Milomir Mijatović vs Feđa Kapetanović 3:6 6:7 6:7
ČET 20.07. Aleksandar Stojanović vs Vladan Jakovljević 6:3 6:0
PET 21.07. Dejan Kačavenda vs Nikola Djurdjević 3:6 4:6
PET 21.07. Aleksandar  Stojanović vs Saša Budimir 7:5 3:6
NED 23.07. Nenad Vasić vs Marko Pajević  4:6 7:5 6:7
PON 24.07. Saša Budimir vs Nenad Vasić 6:4 6:0
PON 24.07. Marko Pajević vs Aleksandar Stojanović 6:3 3:6 6:7
UTO 25.07. Feđa Kapetanović vs Nenad Vasić 4:6 5:7
UTO 25.07.  Vladan Jakovljević vs Marko Pajević 7:6 4:6 6:7
ČET 27.07. Dejan Kačavenda vs Saša Budimir 6:4 4:6 6:7
PET 28.07. Goran Vasiljević vs Dejan Kačavenda 6:2 7:6
SUB 29.07. Zoran Antić vs  Marko Pajević 2:6 1:6
NED 30.07. Saša Budimir vs Feđa Kapetanović 6:2 6:4
NED 30.07. Zoran Antić vs Aleksandar Stojanović 3:6 1:6
UTO 01.08. Nenad Vasić vs Goran Vasiljević 3:6 5:7
UTO 01.08. Nikola Đurđević vs Milomir Mijatović 6:3 6:2
UTO 01.08.  Feđa Kapetanović vs  Dejan Kačavenda  6:1 6:4
SRE 02.08. Aleksandar Stojanović vs Milomir Mijatović 6:1 6:3
ČET 03.08.  Zoran Antić vs  Feđa Kapetanović  2:6 6:7
SUB 05.08. Nenad Vasić vs Aleksandar Stojanović 1:6 3:6
NED 06.08.  Marko Pajević  vs  Marko Tomašević  4:6 4:6
PON 07.08. Marko Pajević vs Goran Vasiljević 6:1 7:5
UTO 08.08.  Nenad Vasić  vs  Nikola Đurđević 2:6 4:6
UTO 08.08.  Feđa Kapetanović vs Marko Tomašević  0:6 7:6 6:7
UTO 08.08. Marko Pajević vs Dejan Kačavenda 7:6 6:4
SRE 09.08. Vladan Aleksić vs Nenad Vasić 6:1 6:1
SRE 09.08. Saša Budimir vs Vladan Aleksić 6:4 6:7 6:7
ČET 10.08. Marko Tomašević vs Saša Budimir 0:6 7:6 6:7
PET 11.08. Milomir Mijatović vs Zoran Antić 6:1 6:3
SUB 12.08. Vladan Aleksić vs Nikola Đurđević 4:6 6:1 7:6
NED 13.08. Vladan Aleksić vs Dejan Kačavenda 6:3 7:5
NED 13.08. Milomir Mijatović vs Marko Pajević 1:6 3:6 
PON 14.08. Goran Vasiljević vs Aleksandar Stojanović 2:6 3:6
UTO 15.08.  Zoran Antić vs Nenad Vasić 2:6 6:7
ČET 17.08. Zoran Antić vs Dejan Kačavenda 2:6 0:6
ČET 17.08. Vladan Aleksić vs Feđa Kapetanović 6:4 6:1
SUB 19.08. Vladan Aleksić vs Zoran Antić 6:1 6:2
NED 20.08. Nikola Đurđević vs Marko Pajević 6:3 0:6 6:7
UTO 22.08. Feđa Kapetanović vs Nikola Đurđević 0:6 5:7
ČET 24.08. Nikola Đurđević vs Aleksandar Stojanović 1:6 4:6
UTO 29.08. Feđa Kapetanović vs Aleksandar Stojanović 1:6 6:0 6:7
PON 04.09. Saša Budimir vs Nikola Đurđević 6:2 7:5
SRE 06.09. Vladan Aleksić vs Milomir Mijatović 6:0 6:0
SRE 06.09. Goran Vasiljević vs Saša Budimir 4:6 3:6
NED 10.09. Marko Pajević vs Vladan Aleksić 4:6 6:1 6:7
SRE 13.09. Saša Budimir vs Milomir Mijatović 6:2 6:0
ČET 14.09. Milomir Mijatović vs Dejan Kačavenda 0:6 0:6
PET 15.09. Aleksandar Stojanović vs Vladan Aleksić 6:4 6:2
PET 15.09. Feđa Kapetanović vs Goran Vasiljević 4:6 6:2 7:6
SUB 16.09. Aleksandar Stojanović vs Dejan Kačavenda 4:6 6:4 7:6
           
    Goran Vasiljević   17h+   


Tabela rezultata


 

vs ALE
STO
MAR
PAJ 
ZOR
ANT
VLA
ALE
FEĐ
KAP
GOR
VAS
NIK
ĐUR
SAŠ
BUD
MIL
MIJ
DEJ
KAČ
NEN
VAS
ALE
STO
x 636
367
3 1
6 6
 42
 66
166
607
2 3
6 6
1 4
6 6
5 3
7 6
1 3
6 6
 646
 467
1 3
6 6
MAR
PAJ
367
636
x 2 1
6 6
617
466
3 4
6 6
1 5
6 7
606
367
6 6
7 7
1 3
6 6
6 4
7 6
476
657
ZOR
ANT
6 6
3 1
6 6
2 1
x 6 6
1 2
6 7
2 6
      6 6
 1 3 
6 6
2 0
6 7
2 6
VLA
ALE
66
42
466
617
1 2
6 6
x 4 1
 6 6 
5 2
7 6
616
 467 
666
477
0 0
6 6
3 5
6 7
1 1
6 6
FEĐ
KAP
607
166
6 6
3 4
2 6
6 7
 6 6
 4 1
x 626
 467 
6 7
0 5
6 6
2 4
377
666
1 4
6 6
6 7
4 5
GOR
VAS
6 6
2 3
6 7
1 5
  7 6
5 2
 467
 626
x 366
647
6 6
4 3
366
617
2 6
6 7
3 5
6 7
NIK
ĐUR
6 6
1 4
367
606
  467
 616 
0 5
6 7
647
366
x 6 7
2 5
3 2
6 6
3 4
6 6
2 4
6 6
SAŠ
BUD
7 6
5 3
7 7
6 6
  477
666
2 4
6 6
4 3
6 6
2 5
6 7
x 2 0
6 6
646
467
4 0
6 6
MIL
MIJ
6 6
1 3
6 6
1 3
1 3
 6 6 
6 6
0 0
666
377
617
366
6 6
3 2
6 6
2 0
x 6 6
0 0
 
DEJ
KAČ
467
 646 
7 6
6 4
2 0
6 6
6 7
3 5
6 6
1 4
6 7
2 6
6 6
3 4
467
646
0 0
6 6
x 566
717
NEN
VAS
6 6
1 3
657
476
2 6
6 7
6 6
1 1
4 5
6 7
6 7
3 5
6 6
2 4
6 6
4 0
  717
566
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije