Kategorija: II

Utakmice u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 33 ETP

Pobeda 2:1 – 22 ETP
Poraz 1:2 – 11 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 50 ETP

Pobeda 2:1 – 35 ETP
Poraz 1:2 – 15 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

 

Spisak takmičara 


Ime i prezime  odigrano   
 pobeda    
poraza bodova
Milan Antešić 7 6 1 198
Nenad Saršon 5 4  1  110
Branko Jajčanin 5 4 1  121
Saša Kovačević 8 4 4 132
Mladen Mršević 8 4 4 154
Boro Kusić 9 1 8 77
Vojislav Bilić 4 0 4 11
Dejan Mitrašinović 9 1 8 33
Gregor Rožanc 8 5 3 154
Milutin Marković 8 2 6 55
Aleksandar Piperski 9 6 3 198
Dalibor Pjetlović 10 7 3 242

 
 

Raspored utakmica


ČET 13.07. Nenad Saršon vs Gregor Rožanc 4:6 6:7
ČET 13.07. Dejan Mitrašinović vs Mladen Mršević 5:7 0:6
PET 14.07. Dalibor Pjetlović vs Branko Jajčanin 7:6 4:6 4:7
UTO 18.07. Branko Jajčanin vs Dejan Mitrašinović 6:0 6:1
UTO 18.07. Mladen Mršević vs Gregor Rožanc 4:6 6:4 6:7
SRE 19.07. Boro Kusić vs Branko Jajcanin 1:6 0:6
PET 21.07. Branko Jajčanin vs Saša Kovačević 0:6 0:6
PET 21.07. Dalibor Pjetlović vs Nenad Saršon 4:6 6:4 6:7
NED 23.07. Dejan Mitrašinović vs Aleksandar Piperski 1:6 4:6
PON 24.07. Dalibor Pjetlović vs Gregor Rožanc 6:3 7:6
UTO 25.07. Saša Kovačević vs Aleksandar Piperski 4:6 6:0 7:6
ČET 27.07. Branko Jajčanin vs Milutin Marković 7:6 6:4
PET  28.07. Vojislav Bilić vs Dejan Nikolić 2:6 1:6
NED 30.07. Vojislav Bilić vs Milutin Marković 2:6 6:4 6:7
NED 30.07.  Mladen Mršević vs Dejan Nikolić 1:6 0:6
SRE 02.03. Mladen Mršević vs Vojislav Bilić 6:0 6:2
NED 06.08.  Aleksandar Piperski vs Milan Antešić  6:7 4:6
PON 07.08. Vojislav Bilić vs Saša Kovačević 0:6 5:7
PON 07.08. Dejan Nikolić vs Milutin Marković 6:0 6:4
UTO 08.08. Milan Antešić vs Dejan Mitrašinović 6:2 6:4
UTO 08.08. Aleksandar Piperski vs Boro Kusić 6:3 6:1
SRE 09.08. Dalibor Pjetlović vs Saša Kovačević 2:6 4:6
SRE 09.08. Gregor Rožanc vs Goran Krušić 6:7 nastaviće se
ČET 10.08. Aleksandar Piperski vs Vojislav Bilić 6:1 6:2
PET 11.08. Boro Kusić vs Dejan Mitrašinović 6:3 3:6 1:7
NED 13.08. Aleksandar Piperski vs Dalibor Pjetlović 7:6 5:7 6:7
PON 14.08. Milan Antešić vs Boro Kusić 7:5 7:6
SRE 16.08. Milan Antešić vs Milutin Marković 6:3 6:2
SRE 16.08. Saša Kovačević  vs Gregor Rožanc 4:6 7:6 6:7
NED 20.08. Saša Kovačević vs Boro Kusić 7:6 6:3
NED 20.08. Gregor Rožanc vs Milutin Marković 6:2 6:0
PON 21.08. Dalibor Pjetlović vs Boro Kusić 6:2 6:1
SRE 23.08. Dalibor Pjetlović vs Mladen Mršević 6:1 6:3
ČET 24.08. Dalibor Pjetlović vs Milan Antešić 6:3 6:2
PET 25.08. Dalibor Pjetlović vs Milutin Marković 6:2 6:2
ČET 24.08. Milutin Marković vs Aleksandar Piperski 6:7 0:6
SUB 26.08. Mladen Mršević vs Saša Kovačević 6:3 6:1
PON 28.08. Saša Kovačević vs Milan Antešic 3:6 4:6
UTO 29.08. Dejan Mitrašinović vs Milutin Marković 7:5 4:6 6:7
ČET 31.08. Mladen Mršević  vs  Nenad Saršon  2:6 4:6
ČET 31.08. Aleksandar Piperski vs Gregor Rožanc 1:6 7:5 7:6
PET 01.09. Gregor Rožanc vs Milan Antešić 4:6 3:6
PET 01.09.  Nenad Saršon  vs  Dejan Mitrašinović  6:1 7:5
SRE 06.09. Gregor Rožanc  vs  Dejan Mitrašinović  6:1 6:1
ČET 07.09. Mladen Mršević vs Boro Kusić 6:4 6:1
NED 10.09. Boro Kusić vs Milutin Marković 7:6 3:6 7:6
NED 10,09, Aleksandar Piperski vs Mladen Mršević 6:4 3:6 7:6
PET 15.09. Dalibor Pjetlović vs Dejan Mitrašinović 6:3 6:3
NED 17.09. Nenad Saršon vs Boro Kusić 6:0 3:6 7:6

         
    Nenad Saršon
utorak   
    Milan Antešić   četvrtak do 14h  
    Mladen Mršević   svaki dan 20h   
    Aleksandar Piperski    nedelja  

 


vs MIL
ANT
NEN
SAR
BRA
JAJ
SAŠ
KOV
MLA
MRŠ
BOR
KUS
VOJ
BIL
DEJ
MIT
GRE
ROŽ
MIL
MAR
ALE
PIP
DAL
PJE
MIL
ANT
x
  3 4
6 6
  5 6
7 7
  2 4
6 6
 4 3
 6 6
3 2
6 6
6 4
7 6
6 6
3 2
NEN
SAR

x     2 4
6 6
066
637
   1 5
 6 7
6 7
4 6
    466
647
BRA
JAJ

  x 6 6
0 0
  1 0
6 6
  0 1
6 6
  6 4
7 6
  744
667
SAŠ
KOV
6 6
3 4
  0 0
6 6
x 66
 31 
7 6
6 3
0 5
6 7
  667
476
  606
467
2 4
6 6
MLA
MRŠ
  6 6
2 4
   31
 66
x 4 1
6 6
0 2
6 6
5 6
7 6
647
466
  637
466
6 6
1 3
BOR
KUS
7 7
5 6
637
066
6 6
1 0
6 3
7 6
6 6
4 1
x   367
 636 
  666
737
6 6
3 1
6 6
2 1
VOJ
BIL
      6 7
0 5
6 6
0 2
  x     647
266
6 6
1 2
 
DEJ
MIT
6 6
2 4
 6 7
 1 5
6 6
0 1
  7 6
5 0
636
367
  x 6 6
1 1
747
566
6 6
1 4
66
 33 
GRE
ROŽ
 6 6
 4 3
4 6
6 7
  476
667
466
647
    1 1
6 6
x 2 0
6 6
177
656
6 7
3 6
MIL
MAR
6 6
3 2
  7 6
6 4
    737
666
266
647
566
747
6 6
2 0
x 7 6
6 0
6 6
2 2
ALE
PIP
7 6
6 4
    467
606
466
637
3 1
6 6
1 2
6 6
1 4
6 6
656
177
6 0
7 6
x 677
756
DAL
PJE
3 2
6 6
647
466
667
744
6 6
2 4
1 3
6 6
2 1
6 6
  33
 66 
3 6
6 7
2 2
6 6
756
677
x
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

REKREATIVNA LIGA BGD TENISKIH KLUBOVA

TK EKOVEL, TK WINNER i TK TOPACO osnovali su i pokrenuli rekreativnu ligu teniskih klubova Beograda

Detaljnije



Teniska liga ALTINA OPEN

Rekreativna teniska liga u 3 seta: Prijave do 15. juna 2017. godine 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open 2017

Od 15. aprila  2016. (do završetka) u TK Ekovel održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije



ETP RANG LISTA

Na osnovu rezultata dosadašnjih takmičenja u TK Ekovel oformljena je objedinjena ETP rang lista takmičara iz svih kategorija. ETP rang listu možete pogledati ovde » 

Detaljnije