Kategorija: A - 2020 - 2. deo

Mečevi u toku takmičenja:
Pobeda 2:0 – 90 ETP

Pobeda 2:1 – 60 ETP
Poraz 1:2 – 30 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

Polufinalni i finalni meč:
Pobeda 2:0 – 150 ETto

Pobeda 2:1 – 100 ETP
Poraz 1:2 – 50 ETP
Poraz 0:2 – 0 ETP

 

Spisak takmičara 


Ime i prezime odigrano pobeda poraza bodova
Nikola Đurđević 1 60 
Vladan Aleksić
     
Gregor Rožanc 2 0
Nenad Saršon 1 90 
Nenad Vasić 3 2 120
Aleksandar Jasnić 2 2 0 150
Boro Kusić
     
Dejan Mitrašinović 2
Ivan Veljović
     
Mina Radović
     
Nikola Milenović 1  90
Vesna Đapa
     
Srđan Radišić 4  1 3 120
Zdenka Magajne
     
Stevan Simonović
     
Miroslav Tošić  2 2 180
Nemanja  0 0 0 0


 

Raspored mečeva


DAN Datum  Ime i prezime vs Ime i prezime h / T
    Aleksandar Jasnić vs Srđan Radišić 5:7 6:1 7:6
    Srđan Radišić  vs Dejan Mitrašinović  6-3 6-1
    Aleksandar Jasnić  vs Gregor Rožanc 6-3 7-6
    Nenad Vasić  vs Dejan Mitrašinović  6-4 6-4
    Miroslav Tošić  vs Nenad Vasić
 6-1 6-4
    Nenad Saršon  vs Gregor Rožanc  6-4 6-4 
     Nikola Djurdjevic     Nenad Vasic  7-5 5-7 7-6
     Nikola Milenovic     Srdjan Radisic  6-4 7-6
     Miroslav Tosic Toske     Srdjan Radisic  6-3 6-0
    Jasnic    Vasic 6-2 6-1
           
           
           

 


vs NIK
ĐUR
VLA
ALE
GRE
ROŽ
NEN
SAR
NEN
VAS
ALE
JAS
BOR
KUS
DEJ
MIT
IVA
VEL
MIN
RAD
NIK
MIL
VES
ĐAP
SRĐ
RAD
ZDE
MAG
STE
SIM
MIR
TOŠ
NEM
NIK
ĐUR
x
    576
757
                       
VLA
ALE
  x        
                   
GRE
ROŽ
    x 66
44
  67
36 
                     
NEN
SAR
    44
66
x
                       
NEN
VAS
757
576
      x 66
21
   44
66
               66
14
 
ALE
JAS

   36
67
   21
66
x  
        716
567
       
BOR
KUS
 
        x        
         
DEJ
MIT
     
66
44
    x      
 66
31
       
IVA
VEL

              x      
       
MIN
RAD

                             
NIK
MIL

                    46
67 
       
VES
ĐAP

     
                     
SRĐ
RAD
       
567
716
   31
66
    67
46 
  x     66
30 
 
ZDE
MAG
                          x      
STE
SIM
     
                    x    
MIR
TOŠ
         14
66
              30
60
    x  
NEM                                  
Get Adobe Flash player
Online rezervacija terena

EKOVEL CHALLENGER - ALL STARS

Liga za kvalifikovane učesnike

Detaljnije



Otvorena teniska liga ALTINA OPEN

Otvorena rekreativna teniska liga u 3 seta (2 cela seta + Tie Break) 

Detaljnije



Grand Slam Ekovel Open

U TK Ekovel svake godine održava se najveći događaj u rekreativnom tenisu na ovom delu sveta: Ekovel Open - The Grand Slam of Zemun !!!

Detaljnije